• BIST 2.788,33
  • Altın 1026.282
  • Dolar 17.9606
  • Euro 18.2878
  • Rize 29 °C

Avcı, Alim ve Metin’den Esnaf Ziyareti

Avcı, Alim ve Metin’den Esnaf Ziyareti
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim ve Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim ve Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Rize Merkezde Kuyumcular Sokağı ve Atatürk Caddesindeki esnafları ziyaret etti. Yağan son yağmurda Kuyumcular Sokağında su baskınına maruz kalan iş yerlerini ziyaret ederek alınacak tedbirler konusunda esnafların çözüm önerilerini dinlediler. Kuyumcular Sokağı ziyaretinin ardından esnaf ziyaretlerine devam ederek yereldeki konular ve ülke gündemiyle ilgili vatandaşların sorularını cevaplayıp projelerle ilgili bilgiler verdiler.

AK Parti’de yeniden başlayan kongre süreciyle Genel Merkezde yoğun bir mesai içinde olduklarını belirten Milletvekili Avcı, “Pandemi dolayısıyla ara verdiğimiz 7. Olağan Kongre sürecimizi tekrar başlattık. Genel Merkez ve sorumlu olduğumuz illerde yoğun bir mesai içindeydik. Rize’mize geldiğimizde de hemşerilerimizle bir araya geldik. Bir ayağımız Ankara’da diğer ayağımız Rize’de çalışmalarımızı yoğun bir tempo içerisinde sürdürmeye devam ediyoruz. Yoğun bir gündemimiz var ama bu yoğun tempoda bizleri en çok mutlu eden şey hemşerilerimizle bir arada olmaktır. Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın görüş, öneri ve taleplerini kendilerinden dinliyor, sorunları yerine tespit etme imkânımız oluyor." dedi.

Ziyaretler sırasında Merkez İlçe Başkanı Fatih Mehmet Köse ve İl Genele Meclis Başkanı İbrahim Türüt de kendilerine eşlik etti.

avci,-alim-ve-metin’den-esnaf-ziyareti-(3).jpgavci,-alim-ve-metin’den-esnaf-ziyareti-(4).jpgavci,-alim-ve-metin’den-esnaf-ziyareti-(2).jpgavci,-alim-ve-metin’den-esnaf-ziyareti-(1).jpgavci,-alim-ve-metin’den-esnaf-ziyareti-(5).jpgavci,-alim-ve-metin’den-esnaf-ziyareti-(6).jpgavci,-alim-ve-metin’den-esnaf-ziyareti-(7).jpgavci,-alim-ve-metin’den-esnaf-ziyareti-(8).jpgavci,-alim-ve-metin’den-esnaf-ziyareti-(9).jpg

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Olay53.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0537 617 89 89