Ordu'da belediye başkan adaylarının listesi
Kentte siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adaylarının isimleri şöyle:
- Adalet ve Kalkınma Partisi
Büyükşehir Belediyesi: Hilmi Güler (Cumhur İttifakı)
Akkuş: İsa Demirci (Cumhur İttifakı)
Altınordu: Aşkın Tören (Cumhur İttifakı)
Aybastı: Beytullah Geçtan (Cumhur İttifakı)
Çatalpınar: Ahmet Türe (Cumhur İttifakı)
Çaybaşı: Hüseyin Semiz (Cumhur İttifakı)
Fatsa: İbrahim Ethem Kibar (Cumhur İttifakı)
Gölköy: Fikri Uludağ (Cumhur İttifakı)
Gülyalı: Talip Şen (Cumhur İttifakı)
Gürgentepe: Yaşar Şahin (Cumhur İttifakı)
Kabadüz: Yener Kaya (Cumhur İttifakı)
Kabataş: Yakup Yılmaz (Cumhur İttifakı)
Korgan: Tuncay Kiraz (Cumhur İttifakı)
Kumru: Yusuf Yalçova (Cumhur İttifakı)
Mesudiye: İsa Gül (Cumhur İttifakı)
Perşembe: Mustafa Saim Tandoğan (Cumhur İttifakı)
Ulubey: İsa Türkcan (Cumhur İttifakı)
Ünye: Hüseyin Tavlı (Cumhur İttifakı)
- Cumhuriyet Halk Partisi
Büyükşehir Belediyesi: Mustafa Adıgüzel (Millet İttifakı)
Akkuş: Bayram Görür (Millet İttifakı)
Altınordu: Birol Yılmaz (Millet İttifakı)
Aybastı: Özdilek Aydoğan
Çamaş: Ahmet Kesik
Çatalpınar: Osman Öztürk (Millet İttifakı)
Çaybaşı: Enver Kandemir (Millet İttifakı)
Fatsa: Ahmet Canbaz (Millet İttifakı)
Gölköy: Cengiz Sarıyer (Millet İttifakı)
Gülyalı: Ulaş Tepe (Millet İttifakı)
Gürgentepe: İsa Yazıcı (Millet İttifakı)
İkizce: Mustafa Kaynar (Millet İttifakı)
Kumru: Osman Cayak (Millet İttifakı)
Mesudiye: Yavuz Ekşi (Millet İttifakı)
Perşembe: Ata Alkan (Millet İttifakı)
Ulubey: Kani Ergün (Millet İttifakı)
- Milliyetçi Hareket Partisi
Çamaş: Mahmut Ayparçası (Cumhur İttifakı)
İkizce: Osman Kaygı (Cumhur İttifakı)
- İYİ Parti
Aybastı: Yüksel Tokat
Çamaş: Ahmet Özcan
Kabadüz: Mehmet Yılmaz (Millet İttifakı)
Kabataş: Kemal Özer (Millet İttifakı)
Korgan: Adem Gediş
Ünye: Berkay Torunoğlu (Millet İttifakı)
- Saadet Partisi
Büyükşehir Belediyesi: İdris Naim Şahin
Akkuş: Harun Ustaoğlu
Altınordu: Haluk Şensoy
Aybastı: Bayram Gündoğar
Çamaş: Sezgin Özkan
Çatalpınar: Mehmet Kara
Çaybaşı: Aydın Arslan
Fatsa: Hüseyin Akot
Gölköy: İsmail Tok
Gülyalı: Halil Cebeci
Gürgentepe: Kerim Çalışkan
İkizce: Erol Kışla
Kabadüz: Murat Güzelkaya
Kabataş: Üzeyir Coşkun
Korgan: Hasan Subaşı
Kumru: Mehmet Dizek
Mesudiye: Hamit Taşkın Erdoğan
Perşembe: Ömer Özbütün
Ulubey: Ümit Akdeniz
Ünye: Veysel İlhan
- Demokrat Parti
Büyükşehir Belediyesi: Ercan Gündüz
Fatsa: Tarık Orhan
- Demokratik Sol Parti
Büyükşehir Belediyesi: Aydın Ergün
Altınordu: Kezban Sönmez
Fatsa: Mehmet Baştürk
Gürgentepe: Salih Şanlı
Kabadüz: Erbay Çeküç
Korgan: Veysel Araç
Perşembe: Güven Günindi
Ünye: Fatih Günindi