• BIST 1.542
 • Altın 442,399
 • Dolar 7,3985
 • Euro 9,0105
 • Rize 14 °C

Polat: Milli Görüş Bir Keyfiyet Değil Zorunluluktur

Polat: Milli Görüş Bir Keyfiyet Değil Zorunluluktur
Ye­ni­den Refah Par­ti­si Genel Mer­kez Genç­lik Kol­la­rı Baş­ka­nı Enes Meh­met Polat, Rize’de ka­tıl­dı­ğı top­lan­tı­da, Milli gö­rü­şün bir key­fi­yet değil bir zo­run­lu­luk ol­du­ğu­nu kay­det­ti.

Ye­ni­den Refah Par­ti­si Genç­lik Kol­la­rı Genel Baş­ka­nı Enes Meh­met Polat, Rize’de partisinin İl Genç­lik Kol­la­rınca düzenlenen toplantıda teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. Genel Mer­kez Genç­lik Kol­la­rı Baş­ka­nı Polat, burada yap­tı­ğı ko­nuş­ma­da, Milli gö­rü­şün bir key­fi­yet değil bir zo­run­lu­luk ol­du­ğu­nu kay­det­ti.​

Polat, mil­le­tin der­diy­le dert­len­me­nin, pan­de­mi şart­la­rı din­le­me­den Ana­do­lu'yla bu­luş­ma­nın öne­mi­ne vurgu ya­pa­rak Milli Görüş genç­li­ği­nin der­di­ni, da­va­sı­nı ve du­ru­şu­nu açık­la­dı.

­Mil­li Görüş genç­li­ği­nin bir Musab Bin Umeyr bir Hz Ebu­be­kir, bir Hz Ömer du­ru­şu ser­gi­le­me­si ge­rek­ti­ği­nin al­tı­nı çizen Enes Meh­met Polat, Ana­do­lu'nun her ye­rin­de Milli Gö­rü­şe du­yu­lan has­re­tin iz­le­ri­ne rast­la­dık­la­rı­nı, temas et­tik­le­ri her va­tan­da­şın Milli Gö­rü­şü ve Er­ba­kan'ı ara­yış içe­ri­sin­de ol­duk­la­rı­nı söy­le­di. Milli Görüş genç­li­ği­nin de bir ki­şi­yi dahi es geç­me­den Rize öze­lin­de Rize'de, Tür­ki­ye ge­ne­lin­de ise tüm Tür­ki­ye'de genç­le­re tek tek temas edip so­rum­lu­luk­la­rı­nı ye­ri­ne ge­tir­me­le­ri­ni vur­gu­la­dı.

ye­ni­den-refah-par­ti­si-genel-mer­kez-genc­lik-kol­la­ri-bas­ka­ni-enes-meh­met-polat,-rize’de-ka­til­di­gi-top­lan­ti­da,-milli-go­ru­sun-bir-key­fi­yet-degil-bir-zo­run­lu­luk-ol­du­gu­nu-kay­det­ti-(6).jpg

Rize İl Baş­ka­nı Meh­met Akif Zer­de­ci ise; par­ti­sinin Genç­lik Kol­la­rı Genel Mer­ke­zi­nin Rize’ye ver­dik­le­ri kıy­me­tin ken­di­le­ri­ni mem­nun et­ti­ği­ni söy­le­di ve bu kıy­me­tin kar­şı­lık­lı ol­du­ğu­nu da be­lir­te­rek ön­ce­lik­le Genel Mer­kez Genç­lik Kol­la­rı baş­ka­nı Enes Meh­met Polat ve he­ye­ti olmak üzere tüm ka­tı­lım­cı­la­ra te­şek­kür etti.

Rize İl Genç­lik Kol­la­rı Baş­ka­nı Ünal Kaz­dal ise; "Ön­ce­lik­le genel mer­ke­zi­mi­zin son 1 ay içe­ri­sin­de Rize’mize üçün­cü ge­li­şi olan bu zi­ya­re­tin­den ötürü ili­mi­ze ver­dik­le­ri kıy­met­ten ötürü te­şek­kür edi­yo­ruz. Bu zor şart­lar­da biz­le­ri yal­nız bı­rak­ma­yan siz de­ğer­li ka­tı­lım­cı­la­rı­mı­za; il baş­ka­nı­mı­za, ana ka­de­me Ça­ye­li ilçe baş­ka­nı­mı­za ve Genç­lik Kol­la­rı ilçe baş­kan­la­rı­mı­za, Rize Milli Dü­şün­ce Ku­lü­bü’ne te­şek­kür edi­yo­ruz. Genel Mer­kez Genç­lik Kol­la­rı baş­ka­nı­mız Enes Polat beye, kıy­met­li yar­dım­cı­la­rı ve da­nış­ma­nı baş­kan­la­rı­mı­za te­şek­kür edi­yo­ruz" di­ye­rek se­lam­la­ma ko­nuş­ma­sı­nı ger­çek­leş­tir­di­.

Toplantıya, Ye­ni­den Refah Par­ti­si Genç­lik Kol­la­rı Genel Baş­ka­nı Enes Meh­met Polat, MKYK Üyesi Samet Şiş­man, Rize İl Baş­ka­nı Meh­met Akif Zer­de­ci’nin yanısıra, Genel Mer­kez Genç­lik Kol­la­rı Ta­nı­tım ve Medya Baş­ka­nı Salih Ka­pu­ka­ya, Sos­yal İliş­ki­ler Baş­ka­nı Fur­kan Balcı, STK ve Halk­la İliş­ki­ler Baş­ka­nı Ser­dar Baş­kan, Genç­lik Kol­la­rı Genel Baş­kan Da­nış­ma­nı aynı şe­kil­de İsti­şa­re Ku­ru­lı Üyesi Rıd­van Saka ve Genel Mer­kez İsti­şa­re Ku­ru­lu Üyesi Fazlı Aksu, Ça­ye­li İlçe Baş­ka­nı Ahmet Kı­zıl­ka­ya ve Rize İl Genç­lik Kol­la­rı Baş­ka­nı Ünal Kaz­dal ile be­ra­ber il genç­lik yö­ne­ti­mi ve ilçe baş­kan­la­rı da ka­tıl­dı­.

ye­ni­den-refah-par­ti­si-genel-mer­kez-genc­lik-kol­la­ri-bas­ka­ni-enes-meh­met-polat,-rize’de-ka­til­di­gi-top­lan­ti­da,-milli-go­ru­sun-bir-key­fi­yet-degil-bir-zo­run­lu­luk-ol­du­gu­nu-kay­det­ti-(7).jpgye­ni­den-refah-par­ti­si-genel-mer­kez-genc­lik-kol­la­ri-bas­ka­ni-enes-meh­met-polat,-rize’de-ka­til­di­gi-top­lan­ti­da,-milli-go­ru­sun-bir-key­fi­yet-degil-bir-zo­run­lu­luk-ol­du­gu­nu-kay­det­ti-(5).jpgye­ni­den-refah-par­ti­si-genel-mer­kez-genc­lik-kol­la­ri-bas­ka­ni-enes-meh­met-polat,-rize’de-ka­til­di­gi-top­lan­ti­da,-milli-go­ru­sun-bir-key­fi­yet-degil-bir-zo­run­lu­luk-ol­du­gu­nu-kay­det­ti-(1).jpg

 • Yorumlar 26
  OKUYUCULARIMIZIN DİKKATİNE !... Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Olay53.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0537 617 89 89