• BIST 1.983,18
 • Altın 767.88435
 • Dolar 13.5157
 • Euro 15.0782
 • Rize 5 °C

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 16 sözleşmeli personel alacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 16 sözleşmeli personel alacak
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ), üniversitenin merkez ve bağlı birimlerinde istihdam edilmek üzere 16 sözleşmeli personel alacak. Başvurular, 30 Kasım 2021 ile 14 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ), üniversitenin merkez ve bağlı birimlerinde istihdam edilmek üzere, 1 hemşire ortaöğretim (Lise ve dengi), 3 sağlık teknikeri ön lisans, 2 teknisyen ön lisans, 1 teknisyen ortaöğretim (Lise ve dengi), 2 koruma ve güvenlik görevlisi ön lisans, 4 erkek destek personeli (Temizlik görevlisi park ve bahçe) ortaöğretim (Lise ve dengi) ve 3 destek personeli (Temizlik görevlisi) ortaöğretim (Lise ve dengi) olmak üzere 16 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. İlana ait başvuru formu http://personel.idari.erdogan.edu.tr/ web adresinden temin edilebilir.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğünden: SÖZLEŞMELİ PERSONEL (657-4/B) ALIM İLANI

657  sayılı  Devlet  Memurları  Kanunu’nun  4/b  maddesi  ile  06/06/1978  tarihli  ve  7/15754  sayılı  Bakanlar  Kurulu  Kararı  ile  yürürlüğe  konulan “Sözleşmeli  Personel  Çalıştırılmasına  İlişkin  Esaslar”  uyarınca,  Üniversitemiz  merkez  ve  bağlı  birimlerinde  istihdam  edilmek  üzere,  aşağıda  belirtilen unvanlarda yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın genel şartlar ile pozisyonla ilgili aranan özel şartları taşıyanlar arasından KPSS puanı esas alınarak sıralama yapmak suretiyle personel alımı yapılacaktır.

GENEL ŞARTLAR:

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartlara haiz olmak.
2- Öğrenim durumu ön lisans olan pozisyonlara başvuracaklar için 2020 yılı KPSSP93; Ortaöğretim (Lise ve Dengi) olan pozisyonlara başvuracaklar için 2020 yılı KPSSP94 puanına sahip olmak.
3- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
4- Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın Ek Madde 1 “… Sözleşmeli personelin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmesinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdam edilemez.” şartını sağlıyor olmak.
5- 7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.
6- 657 sayılı Kanun'un 53'üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak.

335251b7-e087-4157-9b2e-0a2f87af1a73.jpega9ae2b0f-a5a5-4597-8f81-46f4b44bb891.jpeg

-Başvurular,  30  Kasım  2021-14  Aralık  2021  tarihleri  arasında  istenilen  belgeler  ile  birlikte  şahsen  veya  posta  ile  Personel  Daire  Başkanlığına yapılacaktır. Postadan kaynaklanan gecikmelerden Kurumumuz sorumlu olmayacaktır.
-Adaylar sadece bir ilan koduna başvuru yapacaklardır. Aynı ya da farklı unvanlı birden fazla ilan koduna başvuru yapanların her iki başvurusu da geçersiz sayılacaktır.
-KPSS'de yüksek puan almak, ilanda yer alan sözleşmeli pozisyona yerleştirmede tek başına hak kazandırmaz. Pozisyon için belirtilen genel ve özel
şartlara sahip olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.
-Asıl aday pozisyon sayısının dört katı kadar yedek aday belirlenecektir. Asıl olarak yerleşen adaylardan feragat eden, sıralamaya girip yerleşme hakkı kazananlardan istenen belgeleri süresi içerisinde teslim etmeyen, belgelerde başvuru şartlarını sağlamadığı tespit edilen, arşiv araştırması sonucu olumsuz sonuçlanan vb. adayların yerine yedek adaylardan yerleştirme yapılacaktır.
-Yapılan sıralamada adayların KPSS puanlarının eşit olması halinde, mezuniyet tarihi önce olana bunların da eşit olması halinde yaşı küçük olana öncelik verilecektir.
-Gerçeğe  aykırı  belge  verenler  ya  da  beyanda  bulunanlar  hakkında  yasal  işlem  yapılacak,  atamaları  yapılmış  ise  atamaları  iptal  edilecek,  idare
tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.
-Alıma ilişkin tüm duyurular http://www.erdogan.edu.tr internet adresinden yayımlanacaktır.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR:

1- Başvuru Formu (http://personelidari.erdogan.edu.tr/ web adresinden temin edilebilir.)
2- Diploma veya mezuniyet belgesi (e-Devlet’ten barkodlu belge oluşturularak alınabilir. Diğer türlü ibraz edilecek belge noter onaylı olmalıdır.)
3- Nüfus kayıt örneği (e-Devlet’ten barkodlu belge oluşturularak alınabilir.)
4- 1 adet vesikalık fotoğraf (Başvuru formuna eklenecektir.)
5- Erkek adaylar için askerlik durum belgesi (e-Devlet’ten barkodlu belge oluşturularak alınabilir.)
6- Adlî sicil kaydı (e-Devlet’ten barkodlu belge oluşturularak alınabilir.)
7- 2020/KPSS Sonuç Belgesi.
8- Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonunda istihdam edilecekler için özel güvenlik sertifikası ve kimlik kartı.
9- Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonunda istihdam edilecekler için başvuru süresi içerisinde alınmış olması kaydıyla, istenen boy-kilo şartına sahip olduğuna ilişkin resmî veya özel sağlık kurumlarından alınmış onaylı belge.
10- İstenen Alanlar İçin Tecrübe Sahibi Olduğunu Gösterir SGK Hizmet Dökümü Belgesi (SGK Tescil ve Hizmet Dökümü/İşyeri  Unvan Listesi başlığıyla e-Devlet sisteminden alınan SGK Hizmet Dökümü belgesi barkodlu; SGK’dan alınan SGK Hizmet Dökümü Belgesi ise onaylı olmalıdır. SGK Hizmet Dökümü Belgesinde ilgili kişinin söz konusu alanda çalışmış olduğunu gösteren meslek kodu yer almalıdır. SGK Hizmet Dökümü Belgesinde meslek kodu bulunmayanlar ise çalışmış oldukları Kurum/Firma/İş Yerinden istenen tecrübe şartı alanında çalışmış olduklarına dair onaylı çalışma belgesini ibraz etmelidirler.)
11- “Bu pozisyonda istihdam edilecekler vardiyalı çalışma sistemine göre çalıştırılacaklardır.” şartı istenen pozisyonlar için vardiyalı çalışmasına engel olmadığına ilişkin resmî veya özel sağlık kurumlarından alınmış onaylı sağlık raporu. (Bu belge sonuçlar açıklandıktan sonra sıralamaya girip yerleşme hakkı kazanan adaylardan istenecektir.)
12-  Tüm  pozisyonlar  için  görevini  devamlı  yapmasına  engel  olabilecek  vücut  veya  akıl  hastalığı  bulunmadığına  ilişkin  resmî  veya  özel  sağlık kurumlarından alınmış onaylı sağlık raporu. (Bu belge sonuçlar açıklandıktan sonra sıralamaya girip yerleşme hakkı kazanan adaylardan istenecektir.)
13- Emeklilik ve yaşlılık aylığı alıp almadığına ilişkin SGK’dan alınacak belge. (Bu belge sonuçlar açıklandıktan sonra sıralamaya girip yerleşme hakkı kazanan adaylardan istenecektir.)

 • Yorumlar 3
  OKUYUCULARIMIZIN DİKKATİNE !... Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Olay53.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0537 617 89 89