• BIST 1.544
 • Altın 441,647
 • Dolar 7,3985
 • Euro 8,9701
 • Rize 12 °C

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 43 Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 43 Sürekli İşçi Alımı Yapacak
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) merkez ve bağlı birimlerinde istihdam edilmek üzere 43 sürekli işçi alımı yapılacak. Bugün başlayan başvurular 27 Kasım’da sona erecek.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, 2 Güvenlik Hizmetleri, 38 Temizlik Görevlisi, 2 Temizlik Görevlisi (Engelli) VE 1 Temizlik Görevlisi (Eski Hükümlü veya Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan) olmak üzere 43 sürekli işçi alımı yapacak.

Başvurular, 23/11/2020-27/11/2020 tarihleri arasında www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden, e-Devlet üzerinden veya Alo 170 hattını arayarak yapılacak.

Başvuru Şartları

Güvenlik Görevlisi alımları için adayların ön lisans mertebesinde mezuniyet belgesine sahip olmaları gerekmektedir. 5188 sayılı Kanun uyarınca Özel Güvenlik temel eğitiminden başarılı olan adayların istihdam edileceği açıklanırken; Son başvuru tarihi itibarıyla 36 yaşından gün almamış olan adayların başvuruları geçerli sayılacaktır.

Güvenlik Görevlisi olarak istidam edilmek isteyen adaylar için, kadınlarda en az 165 cm, erkeklerde ise en az 170 cm boy şartına uygun olmak kriteri aranmaktadır. Başvurular 00005782822 numaralı İŞKUR ilanı ile takip edilecektir.

Temizlik Görevlisi alımları için 00005782809 numaralı ilan ile 38 kişilik kontenjan ile en az lise en fazla önlisans mezunu alımı yapılacaktır. başvurular için 36 yaşından gün almamış olmak şartı bulunmaktadır.

00005782903 numaralı İŞKUR ilanı ile 2 kişilik Temizlik Personeli alımı için adayların engelli kamu personeli statüsü özel başvuru şartlarını sağlaması gerekmektedir.

00005782912 numaralı ilan ile 1 kişilik alım için de lise önlisans mezunu olan ve Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan adayların başvuru yapması mümkün olacaktır.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi merkez ve bağlı birimlerinde “4857 sayılı İş Kanunu” ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” ile “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri kapsamında İŞ–KUR üzerinden “sürekli işçi” alınacaktır.

Genel Şartlar:
a) 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,
b) 18 yaşını tamamlamış olmak,
c) Güvenlik Görevlisi, Temizlik Görevlisi (Normal-Engelli-Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan) için; Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,
ç) Temizlik Görevlisi (Engelli) için; Doğuştan ya da sonradan herhangi bir nedenle bedensel, zihinsel, ruhsal, duyusal ve sosyal yeteneklerini çeşitli derecelerde kaybetmesi nedeniyle toplumsal yaşama uyum sağlama ve günlük gereksinimlerini karşılamada güçlükleri olan ve korunma, bakım, rehabilitasyon, danışmanlık ve destek hizmetlerine ihtiyaç duyan kişilerden tüm vücut fonksiyon kaybının en az yüzde kırk olduğu sağlık kurulu raporu ile belgelendiren olmak,
d) Temizlik Görevlisi (Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan) için; 21/6/1927 tarihli ve 1111 sayılı Askerlik Kanunu veya 16/6/1927 tarihli ve 1076 sayılı Yedek Subaylar ve Yedek Askeri Memurlar Kanunu kapsamına giren ve askerlik hizmetini yaparken 12/4/1991 tarihli ve 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan sağlık raporu ve terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık yazısı ile belgelendiren olmak,
e) Temizlik Görevlisi (Eski Hükümlü) için; Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkûm olmamak şartıyla; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezası alan ya da ceza süresine bakılmaksızın zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından hüküm giyenlerden cezasını tamamlayanlar, cezası ertelenenler, koşullu salıverilenler, denetimli serbestlikten yararlananlardan eski hükümlü belgesi ile durumlarını belgelendiren olmak.

recep-tayyip-erdogan-universitesi-43-surekli-isci-alimi-yapacak.jpg

Başvurular, 23/11/2020-27/11/2020 tarihleri arasında www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden, e-Devlet üzerinden veya Alo 170 hattını arayarak yapılacaktır.

Alıma ilişkin duyurular www.erdogan.edu.tr internet adresinden yapılacaktır.     

 • Yorumlar 9
  OKUYUCULARIMIZIN DİKKATİNE !... Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Olay53.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0537 617 89 89