• BIST 1.432,800
  • Altın 531,04
  • Dolar 9,2450
  • Euro 10,7600
  • Rize 10 °C

Rize Belediyesinden Ödüllü Fotoğraf Yarışması

Rize Belediyesinden Ödüllü Fotoğraf Yarışması
Rize Be­le­di­ye­since “Çift Teker Her Yere Yeter Bi­sik­le­tin Ha­ya­tı­mız­da­ki Yeri” adlı ödül­lü fo­toğ­raf ya­rış­ma­sı dü­zen­le­necek.

Av­ru­pa Ha­re­ket­li­lik Haf­ta­sı 2021 yılı slo­ga­nı olan “Sür­dü­rü­le­bi­lir Ula­şım: Sağ­lık­lı ve Gü­ven­li Ha­re­ket­li­lik” kap­sa­mın­da Rize’de bi­sik­let kul­la­nı­mı­nı teş­vik etmek, bi­sik­let­li ula­şı­ma ve gü­ven­li­ğe dik­kat çek­mek, bi­sik­le­ti fo­toğ­raf sa­na­tı ile bir­leş­tir­mek, kent için­de oto­mo­bil­ler se­be­biy­le bi­sik­let­li­le­rin ya­şa­dı­ğı sı­kın­tı­la­rı dile ge­tir­mek, bi­sik­let kül­tü­rü­nü ar­tır­mak ve bu ko­nu­da far­kın­da­lık ar­tır­mak ama­cıy­la ödül­lü fo­toğ­raf ya­rış­ma­sı dü­zen­li­yor.

Ya­rış­ma­ya son baş­vu­ru ta­ri­hi 15 Ekim 2021 ola­rak be­lir­le­nir­ken, 16 Eylül 2021 ile 15 Ekim 2021 ta­rih­le­ri ara­sın­da çe­ki­len fo­toğ­raf­lar ya­rış­ma­ya ka­tı­la­bi­lecek.

Ya­rış­ma so­nun­da bi­rin­ci­li­ği elde eden fo­toğ­ra­fın sa­hi­bi­ne 1 adet Bi­sik­let + Bi­sik­let kaskı+ Koşu Saati+Bi­sik­let Göz­lü­ğü ve­ri­lecek. 

İkin­ci­lik Ödü­lü­nün: 1 adet Bi­sik­let + Bi­sik­let alt ve üst kı­ya­fe­ti+Koşu ayak­ka­bı­sı olur­ken, üçün­cü­lük ödülü ise 1 adet bi­sik­let + Bi­sik­let kro­no­met­re­si+Bi­sik­let el­di­ve­ni+ Koşu ayak­ka­bı­sı ola­rak be­lir­len­di.

 

  • Yorumlar 0
    OKUYUCULARIMIZIN DİKKATİNE !... Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Olay53.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0537 617 89 89