• BIST 90.787
  • Altın 254,429
  • Dolar 5,8790
  • Euro 6,5887
  • Rize 22 °C

Rize İŞKUR TYP Kura Sonuçları İsim Listesi TAM LİSTE

Rize İŞKUR TYP Kura Sonuçları İsim Listesi TAM LİSTE
Çalışma ve İş Kurumu (İşkur) Rize İl Müdürlüğü tarafından Rize’de belediye ve kamu kurumları bünyesinde Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında temizlik işlerinde istihdam edilecek 1000 kişi için noter kurası çekimleri tamamlandı.

Çalışma ve İş Kurumu (İşkur) Rize İl Müdürlüğü tarafından Rize genelinde belediye ve kamu kurumları bünyesinde Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında, 2 Ocak 2019 ile 28 Haziran 2019 tarihleri arasında 6 ay süreli temizlik işlerinde çalıştırılmak üzere Rize Emniyet Müdürlüğü’ne 20, Rize Polis Eğitim Merkezi (Rize POMEM)’e 11, Rize Valiliği’ne 20, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’ne 70, İl Kültür Müdürlüğüne 20, Gençlik Spor İl Müdürlüğüne 35, İl Sağlık Müdürlüğüne (Hastane) 185, Adalet Personel Eğitim Merkezine 30, Ardeşen Belediyesi’ne 30, Büyükköy Belediyesi’ne 8, Çamlıhemşin Belediyesi’ne 15, Çayeli Belediyesi’ne 30, Salarha Belediyesi’ne 8, Derepazarı Belediyesi’ne 20, Fındıklı Belediyesi’ne 20, Güneysu Belediyesi’ne 25, Hemşin Belediyesi’ne 10, İkizdere Belediyesi’ne 12, İyidere Belediyesi’ne 20, Kalkandere Belediyesi’ne 20, Kendirli Belediyesi ’ne 10, Madenli Belediyesi’ne 8, Muradiye Belediyesi’ne 8, Pazar Belediyesi’ne 30, Rize Belediyesi’ne 60, Tunca Belediyesi’ne 8, Pazar Özel İdareye 25, Ardeşen Özel İdareye 30, Çamlıhemşin Özel İdareye 10, Çayeli Özel İdareye 30, Derepazarı Özel İdareye 18, Fındıklı Özel İdareye 18, Güneysu Özel İdareye 30, Hemşin Özel İdareye 8, İkizdere Özel İdareye 10, İyidere Özel İdareye 18, Kalkandere Özel İdareye 30 ve Rize İl Özel İdareye 40 olmak üzere toplam 1000 kişinin istihdam edileceği TYP’ye ait noter kurası çekimleri tamamlandı.

İşte kura sonuçları

RİZE POMEM (RİZE POLİS MESLEK EĞİTİM MERKEZİ) İSİM LİSTESİ: Yaşar Kemal Yılmaz, Sibel Korkmaz, Ayşe Doğan, Gülten Kolay, Elif Ayyıldız, Nuray Dumangöz, Sabahat Eyüboğlu, Elanur Öztürk, Fatma Karabulut, Kamil Çankaya, Hatice Yıldırım.

RİZE VALİLİĞİ İSİM LİSTESİ : Ayten Turan, Güler Fil, Hülya Ak, Sonay Çakmakçı, Elif Yıldırım, Hafsa Murtezaoğlu, Derya Yelken Çap, Semanur Uzun, Keziban Çelik, Nebahat şahin, Kevser yazıcı, Fatma Şadoğlu, Esrin çelik, Kadriye Küçükaydın, Nafiye Sarıhan, Nadire Topçu, Merve Fettahoğlu, Özge Yıldız, Zeynep Eroğlu ve Hatun Seymenoğlu. - olay53 -

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ İSİM LİSTESİ : Aysel Koç, Seyfe Civelek, Muharrem Kurnaz, Fatma Kabil, Sevilay Alev, Recep Piral, Nuray Bükey, Şermin Taşkıran, Havva Güngör, Emine Taşçı, Meryem Yıldız, Meryem Ay, Mehmet Yavuz Kösoğlu, İlknur Ekmekçi, Kübra Turan, Sonnur Şahin, Emine Murtezaoğlu, Fatih Özçelik, Neşe Kotil, Sonay Er, Emine Hacıhasanoğlu, Emel Kuk, Hatice Şengül Akay, Fatma Büyük, Kemal İpsiz, Yasemin Karali, Yıldız Tunçer, Safiye Deniz, Elif Durmuş, - olay53 - Çiğdem Turna, Gülizar Karaosman, Aynur Yazıcı Tekin, Güler Usta, Merve Korkmaz, Aydın Karaca, Emine Öksüz, Derya Papaker, Sevim Topçu, Asiye Yılmaz, Derya Kara, Kerim Çakmakçı, Nazmiye Demir, Tuğba Dal, Sonay Kopuz, Meryem Sandallı, Ramazan Kayış, Esma Öksüz, Sabriye Günaydın, Hatice Memişoğlu, Günay Cebeci, Murat Delibalta, Dursune Odabaş, Hacer Yıldız, İlknur Şentürk Kurt, Elif Hocaoğlu, Emine Kandemir, Avniye Sevencan, Filiz Aşık, Nurten Temur, Havva Onal, Merve Kılıç, Keziban Genç, Abdulkadir Ermiş, Barış hasanoğlu, Leyla Özçelik, Büşra Nur Torpi, Ayşenur Berktaş, Gönül Aydın, Hanife Kurtkaya, Şefak Çelik.

İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ: Zeynep Yanık, Fatma Aygün Tezcan, Güliz Gündüz, Fazile Yılmaz, Ayşe Er, Sibel Çolak, Emine Çolak, Fatma Yazıcı, Tuğba çakır, Saime Demirci, Sevgi Temizkan, Zuhal Karaosman, Elif Yılmaz, Umre Seymenoğlu, Havva Karakoç, Hasibe Uzun, İlyas Hop, Hatice Saruhan, Saade Karaosman, Elmas Kuk.

GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ: Havva Uzun, Kezban Erbaş, Emine Kurk, Büşra Öksüz, Reyhan Öksüz, Nimet Taşpınar, Şaziye Oflu, Elif Öksüz, Hatice Şişman, Burak Albayrak, Hamdiye Kopuz, Nevin Çelik. - olay53-

GÜNEYSU GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ: Emine Sancaktutan, Emine Torpil, Zehra Orhan, Hatice Erdoğan.

DEREPAZARI GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ: Nebahat Akgün, Metin Akgün

KALKANDERE GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ: Nuriye Çolak

ÇAYELİ GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ: Yasemin Sadıkoğlu, Sevgi Hür, Meryem Sarı, İlknur Kaplan

PAZAR GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ: Fatma Kayıkçı, Sultan Salep, Bahattin Tonyalı, Cumali Aslankaya, Hanife Payal.

ARDEŞEN GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ: Naci Günay, Sebaat Kurtoğlu, Alim Karakaya, Aynur İnci

FINDIKLI GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ: Ayşe Albayrak, Naciye Done, Demet Şengül.

RİZE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İSİM LİSTESİ : Şenay Kulaksız, Nalan Tekin, Meryem Yalçınkaya, Kübra Özçelik, Ayla Çilenger, Yasemin Genç.

RİZE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ İSİM LİSTESİ : Gülşah Öksüz, Hamide Güney, Fatma Topaloğlu.

RTEÜ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İSİM LİSTESİ : Melek Manavracı, Mustafa Üzümcü, Nazlıcan Gizembal, Neşe Öksüz, Hatun Öksüz, Resmi Yanık, Şeyma İpek, Seher Topçu, Nazmiye Papaker, Hamdiye Erkan, Emine Tabak, Bahar Turpçi, Güner Korkmaz, Fatma Vatanlar, Havva Aydın, Meryem Karaali, Aleyna Köse, Ümmügül Sarı, Öznur Bak, Hasan Çelik, Demirali Erbaş, Aysun Aydın, Gülli Hut, Belman Koçal, Başar Çağlayan, Fatma Delihasan, Sülbiye Kar, Hatice Apaydın, Mehmet Gül, Emine Karaca, Hatice Meraloğlu, Leyla Bıyık, Fatma Öksüz, Huriye Temiz, Makbule Kork, - olay53 - Melek Mahioğlu, Songül Köse, Recep Ali Aksu, Nevin Yılmaz, Mevlüde Güveli, Lütfiye İpek, Dilek Fil, Deniz Papaker, Nuray Dikici, Şengül Gemici, Hafize Korkmaz, Aysel Küçükislamoğlu, Sebahat Kar, Hatice Koto, Melahat Aslan, Tenzile Karali, Zarife Aytaç, Yusuf Selçuk Fırat, Selma Duman, Songül Saral, Huriye Öztürk, Sema Bayraktar, Emine Kork, Havva Kahveci, Zeynep Sarıhasan, Funda Ökmen, Hürmet Özer, Şule Kuk, Filiz Avcı, Havva Varlı, Meryem Ekşi, Filiz Aloğlu.

RİZE DEVLET HASTANESİ İSİM LİSTESİ : Fatma Kutlu, Saadet Genç, Fatma Koto, Zehra Dereci, Emine Büyük, Nuran Köse, Murat Yıldızoğlu, Zerrin Sarı, Nimet Türüt, Aleyna Uzun, Ali Rıza Beyaz, Hasan Bayraktar, Tuba Büyükoğlu, Leyla Yaman, Güleser Koto, Sinem Aktepe, Hatice Şeker, Minteha Doğan, Büşra Eroğlu, Fatma Kandemir, Sena Karaca, İlknur Çalışkan Paliç, Saadet Sümer, Cengiz Akyüz, Meryem Yılmaz, Gülten Kurt, Emine Kazdal, Şengül Çalışkan, Havva Arıcı, - olay53 - Müsemma Bayrak, Emel Alkan, Yücel Çelik, Dilek Yazıcı, Meryem Doğan, Seyhan Karslı, Ayşegül Tulan, Mehmet Büyük, Makbule Güney, Nezahat Çalış, Derya Aydın, Bedirhan Satır, Elif Delihasan, Evren Fehmi Turan, Ayşe Telli, Fadime Turpçi, Mine Kanbur, Canan Türüt, Fatma Kavalci, Naciye Kış, Aliye Hızal.

ÇAYELİ İSHAKOĞLU DEVLET HASTANESİ İSİM LİSTESİ : Ayşe Sarı, Emine Küçüksarı, Asiye Nur Kalkan, Ayşe Cerrah, Meral Hüsrev, Hatice Makas, Emine Kısır, Hanife Hacıoğlu, Ayşe Şanlıoğlu, Mesut Can Mert.

KAÇKAR DEVLET HASTANESİ İSİM LİSTESİ : Leyla Eksilmez, Leyla Ülger, Esma Kantar, Kader Hazır, Dilan Başaran, Hacer Kaya, Sinem Saymaz, Ziya Ferah, Kezban Kaba, Kübra Okutan, Sebahat Demir, Saime Hacıfazlıoğlu, Sevil Bilgin, Emine Kiraz, Selime Yardımcı, Fahriye Atmaca, Aydanur Usman, Gül Memoğlu, Esma Kübra Deniz, Malike Dilara Köseoğlu, Fatma Buçan, Nermin Kalay, Fatma Dörttepe, Buse Büşra Aydemir, Yıldız Namlı, Erhan Kara, Nadire Gümüş, Aysel Büyükbaş, Sebahat Karahan, Kübra Cin, Fatma Çınarcı, Gülseven Günel, Çiğdem Çalışkan, Canan Ayıklan, Hülya Demirel. - olay53 -

FINDIKLI BÖLGE GUATR ARAŞTIRMA VE TEDAVİ MERKEZİ İSİM LİSTESİ : İclal Yılmaz, Kübra Ceylan, Emine Yalnızoğlu, Zeynep Demir, Erol Söğüt, Şadiye Özdemir.

GÜNEYSU TENZİLE ERDOĞAN İLÇE DEVLET HASTANESİ İSİM LİSTESİ : Perihan Kandemir, Ahmet Emin Canım, Fatma Karali.

KALKANDERE İLÇE DEVLET HASTANESİ İSİM LİSTESİ : Nazmiye Balkancı.

İKİZDERE İLÇE DEVLET HASTANESİ İSİM LİSTESİ : Hatice Hızlı.

ÇAMLIHEMŞİN İLÇE DEVLET HASTANESİ İSİM LİSTESİ : Sevgi Kıran.

İYİDERE İLÇE DEVLET HASTANESİ İSİM LİSTESİ : Zehra Yılmaz.

HEMŞİN TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ İSİM LİSTESİ : Mahinur Demirci.

ADALET BAKANLIĞI PERSONEL EĞİTİM MERKEZİ İSİM LİSTESİ : Nasihat Birdal, Elif Yazıcı, Zerrin Büyük, Emine Özkan, Semanur Büyükoğlu, Kadriye Karamustafaduan, Yunus Yelken, Merinisa Çimen, Nezire Balcı, Neriman İsmiler, Elif Delibalta, Hemsile Ocak, Fatma Topal, Aslı Köse, Sulbiye Hoşgör, Şaban Aydınlık, Nermin Karaosmanoğlu, Çiğdem Özkan, Tuğba İslamoğlu, Ayfer Akgün, Nuran Fazlıoğlu, Ayşe Kayış, Serap Hoşgör, Serap Sivri, Orhan Ezik, Hatice Köse, Filiz Koca, Melahat Turanlı, Zeynep Kano, Aynur Hartomacıoğlu. - olay53 -

ARDEŞEN BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Cemile Sinan, Soner Kutanis, Fatma Ergün, Emre Akmermer, Ayşe Birben, Aynur Yazıcı, Nazan Beyazal, Yusuf Sarı, Ercan Sevinç, Saadet Gökburun, Engin Aslıyüksek, Mahmut Açıkmeşe, Mümine Gözüaçık, Zeynep Uçkan, Sündüz Yılmaz, Raife Topçu, Rıfkı Özel, Suzan Kesimal, Yelda Erener, Şenay Kahya, Selma Buçan, Cengiz İpek, Nesibe Kibaroğlu, Serap Bağcı, Mustafa Özyanık, Hanife Kepenek, Ramiz Altıparmak, Sefiye Çakır, Miray Nur Kaba, Rukiye Birben.

BÜYÜKKÖY BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Hafize Deniz, Ferihan Kılıç, Saniye Öztürk, Ayşe Baş, Halil İbrahim Akyüz, Emine Koçal, Nursel Aslan, Nurdan Şimşek.

ÇAYELİ BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Yeter Korkmaz, Özlem Alay, Fatma Kanbur, Asiye Balcı, Dilek Şahin, Havva Yıldız, Edanur Kılıç, Berna Şişman, Fatma Saklı, Fatma Armutlu, Selcan Çepni, Temel Özdemir, Melek Akbulut, Fatma Beyaz, Büşra Şişman, Meryem Sarıkaya, Ayşe Yılancı, Rukiye Karakaş, Ahmet Çakır, Mualla Feyizoğlu, Makbule Çerman, Adnan Dereci, Esma Sabuncu, Muhammet Şimşek, Dilek Akyıldız, Keziban Ateş, Günay Bostan, Mehmet Naci Azar, Filiz Cerrah, Melek İyibaş. - olay53 -

SALARHA BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Cengizhan Yazıcılar, Neriman Kara, Yasemin Mehtap Peçe, Serkan Kara, Gülşah Şan, Uğur Civelek, Mükerrem Emiroğlu, Günay Alaca.

DEREPAZARI BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Özlem Çelik, Meral Güngör, Fatma Çelik, Aynur Kandemir, Reyhan Demir, Nurcan Tüfek, Zeynep Tüfekçi, Havva Berber, Sevim Metin, Hayrullah Çelik, Zülfiye Karadağ, Meryem Erdoğan, Fatma Köse, Kadem Urşar, Keziban Kurdoğlu, Gamze Sümer, Fatma Çelik, Zekiye Köse, İrfan Aydın, Hüsniye Günaydı. - olay53 -

ÇAMLIHEMŞİN BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Sabit Akatin, Günay Yıldız, Ebru Kızmış, Seher Kaçmaz, Sevim Kosanoğlu, Çiğdem Karagöz, Fatma Teksoy, Emine Karagöz, Fatma Kıran, Safiye Kalay, Betül Babuç, Abdulkadir Bakır, Fatma Demirkıran, Sami Kesici, Davut Durmuş.

FINDIKLI BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Leyla Güzel, Makbule Yılmaz, Asım Töngel, Şehni Dönmez, Fatma Esentütk, Emine Taşçı, Önder Pehlivan, Osman Arslan, Serkan Iğdır, Şerife Özgür, Ahmet Toprak, Ömer Efiloğlu, Fatma Aykut, Melek Öztürk, Ahmet Akınç, Gamze Zengin, İlknur Taşçı, Ayşe Çetin, Aynur Albayrak, Günay Ağaç.

GÜNEYSU BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Sibel Kalın, Hatice Karali, Yılmaz Topçu, Berna Koçali, Nuran Ayhan, Ayşe Yığcı, Berra Mercan, Sevgi Karali, Kader Uzun, Bahar Dilmaç, Leyla Güler, Ebru Bıyık, Şeyma Baltacı, Recep Çelik, Orhan Topçu, HamdiErbaş, Selahattin Tarakçı, Mürüvvet Hanedar, Yasemin Yılmaz, Mehmet Kral, Fatma peçe, Ayşe Erkan, Ayşe Sancaktutan, İbrahim Usta, Derya Karali. - olay53 -

İKİZDERE BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Tuba Tarakçı, Sevcan Gün, Songül Kırca, Aynur Köseoğlu, Mustafa Oral, Ayşe Şanda, Şengül Aksu, Ramazan Hamzaoğlu, Cemile Baş, Esra Yılmaz, Esra İslamoğlu, Havva Nur Özdemir.

İYİDERE BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Betül Kavalcı, Güzel Sarıtaş, Elvan Şişman, Nazan Genç, Zehra Recep, Meryem Mete, Nurcan Karaman, Seyhan Kavalcı, Ezgi Rakıcı, Songül Aydın, Filiz Temiz, Zeyne Balcı, Necmiye Çakır, Emine Tüfekçi, Neriman Kolcı, Ayşe Mete, Selma Balcı, Esra Ursar Aynacı, Şengül Taşçı, Meyveş Kardaşlar.

KALKANDERE BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Rabia Akgün, Hatice Kuletaş, Elmas Özdemir, Hatice Adıgüzel, Meryem Çolak, Emine Saral, Asiye Öztürk, Nuray Çolak, Metin Çolak, Elmas Çolak, Hanife Gökyıldız, Nezire Öztürk, Tuğba Türkyılmaz, Zinnet uzun, Mevlüde Turaboğlu, Bahtiyar Koca, İdris Gündüz, Nazan Akbulut, Tuncay Yılmaz, pınar Korkmaz.

KENDİRLİ BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Mustafa Gör, Nuray Öz, Yusuf Arslan, Havva Can, Rabia Özdemir, Burcu Güveli, Yasime Can, Sümeyye Uzun, Mevlüde Balta, Nuran Can.

MADENLİ BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Şahzene Mertoğlu, Zeynep Gemicioğlu, İbrahim Bostan, Elif Fevziye Öztürk, Ayşe Karaoğlu, Safiye Taş, Huriye Şişman, Hüsniye Yetimoğlu. - olay53 -

MURADİYE BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Rahime Gökan, Hatice Mengene, Erol Çakmakçı, Ayşe Kıdal, Muammer Küçükmustafa, Kevser Yazıcı, Mehtap Yazıcı, Süleyman Yılmaz.

PAZAR BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Hasan Bal, Sebahat Oral, Melek Ferah, Meral Parlak, Hüseyin Görmüş, Esma Poyrazoğlu, Duygu Terzi, Niyazi Kartal, Hatice Polat, Zeynep Öztürk, Sevim Beyaz, Zeynep Tulumcu, Büşra Şahin, Solmaz Avci, Fatma Yürükçü, Tuğba Gülbahar, Süleyman Nebioğlu, Nurcan Akdemirci, Melek Baynazoğlu, Esinnur Kaymak, Melek Yaldızlı, Havva Baynazoğlu, Saadet Beyaz, Mukaddes Aktağ, Ebru Başnar, Gönül Dural Yağcı, Hatice Çakar, Sevgi Aydın, Berna Kayacak, Ayten Biber. - olay53 -

RİZE BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Kazım Nalbant, Şevket Azak, Büşra Fil, Nilgün Hacıömeroğlu, Güllü Dişli, Hatice Korkmaz, Asırhan Kazdal, Cemal Sandıkçı, Havva Beyza Turan, Songül Eyüpoğlu, Ramazan Sarı, Ümran Aydın, Medine Kayış, Fatma Kayhan, Emine Papaker, Betül Ergün, Gülben İpek, Zerrin Soykan, Hasan Tahsin Ganimet, Emine Ergün, Merve Çubuk, Yasemin Canbazoğlu, Gafur Konak, Ayşegül Birinci, Sinem Kazdal, Fındıka Türüt, Keziban Akpınar, Ebrar Canbaz, Ebru Türkücü, - olay53 - Nimet Uzun Çakır, Cengiz Yılmaz, Asiye Çakmak, Esra Öksüz, Emine Semiz, Esra Berber, Sinem Aksu, Kevser Çelik, Songül Koç, Fatma Kopuz, Muazzez Karadağ, Aynur Koçali, Gülderen Çabuk, İhsan Hocaoğlu, İrfan Uzun, Fadime Kart, Zübeyde Hut, Hatice Dallı, Şenay Karataş, Günay Aslankaya, Fatma Esir, Nurayet Aslan, İpek Esir, Kadire Sarı, Seher Tüylüoğlu, Mükerrem İslamoğlu, Serpil Kuk, Adem Kopuz, Tahir Kul, Merve Yılmaz, Cemile Semiz.

TUNCA BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Sadık Yılmaz, Sait Kumbasar, Havva Aytemiz, Nazım Aytemiz, Asiye Selamet, Tülay Topçu, Ayşe Büyüksofu, Ahmet Büyüksofu.

HEMŞİN BELEDİYESİ İSİM LİSTESİ : Fatime Mataracı, Emine Yazıcı, Miktat Yazıcı, Fatoş Demirci, Fatma Aşçı, Yıldıray Kayalar, Fatma Özgen, Kudret Aksoy, Serpil Ataman, Naciye Coşkun.

ÇAYELİ İLÇE ÖZEL İDARE İSİM LİSTESİ : Lütfiye Çakır, Rukiye Nural, Neslihan Çolak, Yavuz Salih, Fatma Sarı Zengin, Mustafa Çakır, Firdevs Öztürk, Semiha Al, Emine Ketenci, Zeynep Deniz Koçal, Melek İnce, Kader Sözer, Mustafa Küçüksarı, Kadriye Gerz, Hatice Öztürk, Bektaş Yazıcı, Nermin Saklı, Saadet Çepni, Pınar Yıldız, Hasan Baltacı, Fatma Enisoğlu, Hasan Yazıcı, Emriye Usta, Gülizar Şahin, Menderes Küçüksarı, Emine Okutan, Ayşe Yıldırım, Kader İpek, Nuriye Suiçmez, Ayşe Bilgin.

DEREPAZARI İLÇE ÖZEL İDARE İSİM LİSTESİ : Fatma Ayhan, Yeter Tibet, Suna Bayraktar, Asiye Uzuntepe, Bahriye Yılmaz, Pınar Sarı, Merve Akyıldız, Meral Köse, Sonay Yıldırım, Şükran Büyük, Hamdiye Kalçaoğlu, Mukaddes Karagöz Demir, Melahat Kılıç, Mahmut Aycibin, Nuran Tüfekçi, Elvan Tevetoğlu, Lale Karaoğlu.

FINDIKLI İLÇE ÖZEL İDARESİ : Saniye Karakoç, Ercan Şemşek, Sevgi Şimşek, Nafiye Serdaroğlu Uzuner, Ülfet Yaşıyan, Çiğdem Ozan, Tuğba Ermiş, Fatma Yıldırım, Müjde Kurt, Lia Atay, Ali Ay, Seher Moral, Mustafa Kemal Gökay, Emine Kır, Ayça Alişan, Ayten Terzioğlu, Canan Kaba, Fatma Özdoğan.

GÜNEYSU İLÇE ÖZEL İDARE İSİM LİSTESİ : Fatma Topçu, Meryem Kazdal, Selma Demirkan, Ceylan Mercan, Elif Kaba, Ayşe Bayrak, Feyzi Azaklı, Narman Kanbur, Abdullah Dilmaç, Melek Karaosman, Rukiye Yaşar Peçe, Ayşe Kazdal, Saadet Yıldırım, Emine Ak, Engin Kalender, Işıl Karaosman, Melek Eroğlu, Leyla Bıyık, Bayram Sancaktutanoğlu, Abdurrahman Onuralp, Nesrin Erkan, Maksude Turan, Halime Kandemir, Meral Altıunay, Vasfiye Özer, Fatma Mercan, Meryem Hızır, ismet Kunbasar, Havva Türk, Merve Usta. - olay53 -

İKİZDERE İLÇE ÖZEL İDARE İSİM LİSTESİ : Şenay Ekşi, Erdem Aktaş, Elif Fındıkçı, Meryem Ekşi, Ayşe Albayrak, Kenan Bakırcı, Meryem Ekşi, Dursun Tevetoğlu, Aysel Kösoğlu, Muzaffer Oral.

İYİDERE İLÇE ÖZEL İDARESİ İSİM LİSTESİ : Demet Arslan, Ahmet Şamlı, Birçiçek Havuz, Kübra Demet, Sümeyye Taşçı, Bedriye Sandıkçı, Şeref Arabikoğlu, Abdurrahman Şinaforoğlu, Özcan Karahasan, Serpil Kavalcı, Arzu Taşçı, Elif Berktaş, Havva Demet, Fatime Balta, Nurşah Karaman, Aziz Uzun, Gülşah Yılmaz, Hatice Başak.

KALKANDERE İLÇE ÖZEL İDARE İSİM LİSTESİ : Müzeyyen Türk, Temel Bal, Ayşe Gizem Güven, Keziban Cebir, Hızır Gökyıldız, Aylin Başaran, Mustafa Kayacı, İrem Yetimoğlu, Seda Kolcu, Mehmet Yıldız, Turgay Öztürk, Şadiye Yorulmaz, Elif Bilsel, Elif Yılmaz, - olay53 - Yeşim Güngör, Huriye Yılmaz, Mukadder Erdem Uzun, Mabud Eyüboğlu, Güler Yılmaz, Sanlı Erdem, Emine Doğan, Havva Çolak, Sevim Velioğlu, Ayşe Kuletaş, Zeliha Yılmaz, Enver Demirkapı, Kamil Kayacı, Necip Bilgin, Fatma Çolak, Seval Köksal.

PAZAR İLÇE ÖZEL İDARE İSİM LİSTESİ : Abdullah Güçlü, Nurcan Biber, Asiye Timur, Hatice Zaman, Yeter Uzun, Bülent Karahan, Züleyha Demir, Turgay Çepnioğlu, Yunus Cevher, Güler Gençkurt, Hanife Arslan, Eda Boçoğlu, Mehmet Ercan Babuççuoğlu, Fatma Başusta, Seval Çolakoğlu, Havva Çolak, Asiye Biber, Şeyma Derya Baynazoğlu, Adil Kanbur, Suzan Hatırnaz, Semeyet Başeğmez, Sevnaz Cihan, Turan Karaoğlu, Kadriye Kösoğlu, Eylem Kalyoncu.

ARDEŞEN İLÇE ÖZEL İDARE İSİM LİSTESİ : Aynur Kibaroğlu, Yılmaz Kamburoğlu, Fatma yapıcı, Sevinur Kadıoğlu, Melahat Kübra Kumbasar, Melek Oğuz, Fatma Yeler, Aslıhan Çavuşoğlu, Fatma Ofluoğlu, Nazan şengül, Aynur Önçırak, Fatma Gözcü, Dursun Sinanoğlu, Tuğba Aydın, Melek Özdin, Gülay Çavuşoğlu, İdris Kulaber, Haydar Çavuşoğlu, Ceyda Serdaroğlu, Lütfiye Terzioğlu, Havva Aytemiz, Fatma Aşık, Hatice Kulaber, Ayçan Akşimşek, Ali Taner, Asiye Döne, Fethiye Kuyumcu, Ziya Yazıcı, Mine Gülçil, Rüştü Moral.

ÇAMLIHEMŞİN İLÇE ÖZEL İDARE İSİM LİSTESİ : Havva Baylan, Sonnur Kus, Hakkı Serin, Fatma Baylan, Sevgi Kus, Fatma Çorbacı, Zahide Kanbur, Miktat Demirci, Fatma Kalay, Fatma Karaman.

HEMŞİN İLÇE ÖZEL İDARE İSİM LİSTESİ : Pınar Devrim, Nurettin Kantar, Mustafa Çimen, Kadriye Kantar, Elif Okumuş, Safiye Coşkun, Haşim Gündem, Songül Seçen.

RİZE MERKEZ İL ÖZEL İDARESİ : Esma Aydın, Nurcan Yanık, Tülay Sarıhan, Ayşegül Çanta, Eda Karaosmanoğlu, İsmet Esir, Mükerrem Uzun, Elif Kazdal, Sezai Yanık, Oktay Özgen, Muhammet Yaşar Koçal, Sevda Sivri, Melda Nur Kasap, Zehra Aycibin, Reyhan Demirci, Cemile Birol, Songül Yüksel, Gülseren Türüt, Hamide Kibar, Merve Ustaoğlu, Zeynep Kurtuluş, Hatice Semiz, Serpil Yazıcı, - olay53 - Selvi Gözen, Sibel Kesim, Dilek Karaman Uzun, Fatma Turan, Yıldız Nalkıran, Sunay Erce, Ebru Çakmak, İsmail Ferit Yılmaz, Emine Avcı, Atilla Arıcan, Yurdagül Balcılar, Tuğba Köse, Güner Oğur, Serpil Yücesoy Kazdal, Seher Baş, İbrahim Mengene, Taliha Akçay.

RİZE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İSİM LİSTESİ : Emine Arıcan, Vildan Başçıl, Öznur Topçu, Emine Güney, İslam Bakırcı, Melahat Çakır, Berna Topçu, Erkan Şahinoğlu, Ayşe İpek, Sevda Kalça, Gülten Tabak, Kıymet Birinci, Elif Kulaksız Bektaş, İlknur Çakır, Sevgi kara, Songül Bayar, Rahman Türüt, Fatma Telli, Meryem Türk, Nurcan Agun.

  • Yorumlar 0
    OKUYUCULARIMIZIN DİKKATİNE !... Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Olay53.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0537 617 89 89