• BIST 1.112
  • Altın 474,037
  • Dolar 7,5495
  • Euro 8,9548
  • Rize 16 °C

Bir, “Leş” olmadan! Birleş!

Şevki YILMAZ

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan Mümin kardeşlerimize, Din ve Vatan muhafızı Şehid ve Gazilerimize salat ve selam olsun!

Ana Hayat Yasamız Kur’an-ı Kerim’deki “ İnkâr edenler de, doğal olarak birbirlerinin yardımcıları, koruyucuları, müttefikleri ve dostlarıdırlar. Eğer siz de kendi aranızda böyle organize olmuş güçlü ve etkin bir toplum oluşturmak için üzerinize düşeni yapmayacak olursanız, yeryüzünde baskı ve zulüme dayalı rejimler boy gösterecek kan ve gözyaşı asla dinmeyecek, bütün dünyayı korkunç bir fitne ve imansızlık akımı dalga dalga saracak ve böylece, büyük bir kargaşa, anarşi, savaş, yozlaşma ve fesat baş gösterecektir.” (Enfal S.73) İlahi Mesajın uyarısına rağmen, belirtilen acı hakikati yaşadığımız karanlık Deccalların egemen olduğu, zifiri karanlık bir çağdayız!

Son yüz yılda, iki büyük Cihan Harbiyle Dünya’yı kana ve gözyaşına boğan tek dişi kalmış bu emperyalist canavarlar şimdi 3.Cihan Harbinin hazırlığını yapıyorlar!

Aralarında Dünya’yı bölüşmelerine rağmen; ırkçılık, mezhepçilik, particilik, modacılık, inkârcılık morfinleriyle uyutulan devin yeni başlayan “Milli uyanış ve Dirilişini!” önlemek için büyük bir savaşın hazırlığı içindeler!

Sömürdükleri Mazlum, Müslüman Coğrafyanın her şehrini, Şam ve Bağdat’a çevirme planlarını hayata geçirmek istiyorlar! Fas’tan Pakistan’a kadar, bütün Müslüman Ülkeleri haritadan silip, Büyük Siyonist İsrail İmparatorluğunu ilan etmek için bütün güçleriyle ittifak halindeler!

İstanbul merkezli Bizans’ı yeniden hortlatmak isteyen Haçlı Roma ile Kudüs-ü Şerif merkezli İsrail İmparatorluğunu kurmak isteyen Siyonist Mihraklar çıkarları için karşımızda ittifak halinde Haçlı ve Siyon güçler birleştiler!

Birinci Cihan Harbiyle içimizdeki işbirlikçi mandacı hainlerle beraber Osmanlı Devini yıkmayı başaran beşli çete Devletler, İkinci Cihan Harbiyle de kalbimize saplanan bir hançer gibi İsrail’i, Filistin Topraklarında Devlet yapmayı başardılar!

Şimdi de Üçüncü Cihan Harbiyle de hepimizi yok etme planını tatbike başlayacaklar! Uyanın!

Bu büyük tehlikeye karşı alınacak acil eylem planını anlatmak ve gereken tedbirleri almak tüm Müslümanların gündemi olması gerekirken ne ile oyunda oynaştayız?

Hala uyanmamamız ve oynanan oyunu görmememiz için; gündem dışı fıkhi tartışmalar, Cennetten Parsel satışları,  moda çılgınlıkları, aşırı lüks harcamalar, kısır siyasi çekişmeler, nemelazımcı vurdumduymaz nesiller, aile sorumluluğundan kaçmalar, ahlaki değerlerden uzaklaşmalar, yalan iftira dolu algı operasyonları ve malum medyadaki bu ihanete zemin hazırlayan kasıtlı, planlı diziler, bu büyük tehlikeyi yani; büyük resmi görmemizi engelliyor!

“Hepiniz, Allah’ın yeryüzüne (kurtuluşumuz için) uzatmış olduğu Kur’an ipinin sadece bir bölümüne değil tümüne sımsıkı birlikte sarılın; sakın ondan ayrılmayın! Allah’ın size olan nimetini hatırlayın! Hani İslami hayattan yoksun Cahiliye devrinde birbirinize düşman idiniz fakat İslam Nimeti (nizamı) sayesinde Allah kalplerinizi kaynaştırıp  birleştirdi de, O’nun bu nimeti sayesinde hepiniz kardeş oldunuz. Ve hani, Ateş dolu bir uçurumun tam kenarında idiniz de, Allah sizi oradan kurtardı. İşte Allah, öğüt alıp doğru yolu bulasınız diye ayetlerini size böyle açıkça bildiriyor. Fakat düzensiz başıboş ve dağınık bir toplum bu hedefleri gerçekleştiremez “ (Al-i İmran S. 103) İlahi ültimatomunun inadına suni ayrılıklar, birbirimizin kuyusunu kazmalar, Afgan, Lübnan, Yemen, Irak, Suriye’de birbirimizle savaşmalar, “bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın” anlayışında pragmatist, bencil kafalar oldukça hepimizi ezenler sefa, ezilen bizlerde cefa çekmeye hâlâ devam mı edeceğiz!?

Ciğerlerimin içinden ve kalbimin derinliklerinden gelen haykırışla yalvarıyoruz;

Ey Müminler!  Ey Müslümanlar! Ey Mazlumlar! Ey Mağdurlar! Ey Canlar! Ey tüm ezilenler!

Din, Vatan, Can, Nesil ve Namus Muhafazası için birleşiniz!  

Yeryüzünün zalimleri ağır bombardımanlarla ülkemizi ve evlerimizi harabeye çevirmeden birleşiniz! Naaşlarımız; Guta’da, Kabil’de, Halep’te mazlumlara yaptıkları gibi enkaz altında kalmadan, akbabaların parçaladıkları, zalimler tarafından birer leş muamelesine düçar olmadan birleşiniz!

Dost kalabilmek için post kavgalarını bırakın ve Allahaşkına birleşiniz!

Hiçbir kardeşimin rengine, şekline, ırkına, mezhebine, inancına bakmadan bu büyük savaş yangınında kül olmamak için; Türkiyemizin güçlendirilmesi adına birleşiniz!

Milli Şairimizin, “Davran ve boğuş! Sen bir devsin, yükü ağırdır devin! Kalk ayağa, dimdik doğrul ve sevin!”  dediği gibi Ülkemizin ve Mazlum Ülkelerin aydınlık gelecekleri için uyanmakta olan Türkiyemizi, yeniden maddi ve manevi güçle devleştirmek için birleşiniz!

Zalimleri sevindirmeyiniz! Mazlumları ağlatmayınız! Son kale Türkiyemizi kurtlar sofrasına yem etmeyiniz!

Dün, Libya’da Ömer Muhtar, Kafkasya’da Şeyh Şamil, Maraş’ta Sütçü İmamların ve Güney Afrika’da Mandela, Küba’da Kastro, Venezüella’da Çavez ve bugün Maduro’nun halklarıyla beraber emperyalistlere karşı direnişleri gibi; Çanakkale geçilmez destanını kanlarıyla yazanların torunları olarak bizler de “Anadolu’muz, Mazlum Coğrafyamız ve Mukaddes Beldelerimiz asla geçilmez!” destanını tekrar yazdırmak için Tayyib Kadrolarla el ele verip birleşmeli ve oynanan oyunlara karşı en büyük silahımız olan birlik ve beraberlikle, bir binanın tuğlaları gibi saf saf vatan ve din müdafaasında yerimizi almalıyız! 

Leş kargalarına karşı nasıl mı birleşeceğiz?

Bize tebelleş olanları nasıl mı yeneceğiz?

15 Temmuz’da nasıl yaptıysak öyle!

Daha kapsamlı sohbet edebilmek ümidiyle Salı Akşam saat 20.30’da Akit TV Canlı Yayın programı “Milli Diriliş”te buluşmak üzere Allah’a emanet olunuz.

El birliğiyle maddi ve manevi çalışmalarımızla oluşacak sadece İslami İlkelere bağlı Bağımsız Türkiye’mizin yeniden dünya nöbetini beşli çeteden alması, Fethin sembolü Ayasofya’mızın açılması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle...

Selâm, sevgi ve dua ile…

  • Yorumlar 0
    OKUYUCULARIMIZIN DİKKATİNE !... Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Olay53.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0537 617 89 89