• BIST 1.127
  • Altın 502,609
  • Dolar 8,2635
  • Euro 9,6993
  • Rize 23 °C

Çanak tutanların ihanetiyle Kale geçildi!

Şevki YILMAZ

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Yaklaşan 31 Mart seçimlerinin önemine binaen daha önceden kaleme aldığımız “İhanete Çanak tutanlar kaleleri koruyamazlar!” başlıklı yazımızı günümüze ışık tutacak şekilde tekrar düzelterek yayınlıyoruz! 

Bu nasıl zafer ki; Çanakkale, Balkan, İnönü, Sakarya ve Dumlupınar savaşları sonunda iki milyon kilometrekare vatan toprağı, Osmanlı Devletiyle beraber elden gidiyor. Ve sadece bir avuç Anadolu toprağı elimizde kalıyor. Petrol denizi Musul ve Kerkük bile sınırlarımızdayken terk ediyoruz. 

Bu nasıl kahramanlık ki; kıtaların hâkimi cihan devleti Osmanlı üzerinde, planlı bir şekilde bölünmüş sınırlar içinde kırka yakın devletçiklerin kurulmasına çanak tutuluyor. 

Bu nasıl vatan ve din müdafaası ki; hem harflerimiz, hem dinimiz ve hem de kıtalararası vatanımız elden gidiyor! Harflerimiz tarihe, dinimiz camiye, vatanımız da Anadolu’ya mahkûm ediliyor!.  

Şeytan ve yandaşlarına çanak tutarak Rahman olan Allah’a kulluk kalemizi yıktılar. 

Emperyalistlere çanak tutarak cihan devleti Osmanlı kalemizi yıktılar. 

Latin harflerine çanak tutarak medeniyet kalemizi yıktılar. 

Irkçılığa, kavmiyetçiliğe, faşizme ve terörün her çeşidine çanak tutarak birlik, kardeşlik ve hilafet (Dünya Liderliği) kalemizi yıktılar. 

Kapitalizme, faize, kumara çanak tutarak ekonomi kalemizi yıktılar. 

Fuhşa, zinaya, içkiye çanak tutarak aile kalemizi yıktılar. 

Esrara, eroine, alkole çanak tutarak nesil kalemizi yıktılar. 

Saygısızlığa, nefrete, kavgaya çanak tutarak sevgi, saygı ve edep kalemizi yıktılar. 

Ve manası hâlâ belli olmayan laikliğe çanak tutarak din kalemizi yıktılar. 

Ve tam iki yüz yıldır devam eden bu ihanetleri gerçekleştirenleri de koruma altına alarak kahramanlaştırıp putlaştırdılar! Sarıkamış dağlarında, Yemen çöllerinde, Anadolu ve Balkan ovalarında ve Çanakkale’de tam bir milyon şehit verdik. Milyonlarca ocak söndürdük. Geriye milyonlarca dul ve yetim bıraktık. Düşmana Çanakkale’yi geçilmez, Anadolu’yu yenilmez yaptık. 

Ama içimizdeki sabataist(dönme)lerin ve masonların ihanetlere çanak tutmaları sebebiyle kaleleri bir bir baykuşlara bıraktık. Şimdi oralarda yas var, matem var. Kimi kardeşlerimizi Bulgarların eline, kimilerini Sırplara, kimilerini Siyonistlere, kimilerini de Yunanlılara esir verdik. 

Ve bu kahramanlaştırdıklarımızın(!) eliyle şimdi Doğu Türkistan’da, Irak’ta, Suriye’de kan var, gözyaşı var, işgal var. İlk kıblemiz Mescid-i Aksa’mızda yas var. Filistin’de katliam, Etiyopya’da, Somali’de, Moritanya’da aç var, sefalet var. 

Ve putlaştırdıklarımızın eliyle ihanetlere çanak tutulunca kaleler bir bir emperyalistlerin eline geçti. Okyanusları içine alan vatan kalemiz, ilim kalemiz, ticaret kalemiz, siyaset kalemiz ve hilafet kalemiz bir bir elden çıkınca, savaşta yendiğimiz ülkelere muhtaç olduk. Köle olduk. Öz dedemizle konuşmak ve eserlerini okumak için Osmanlıca tercüman bulmaya mecbur kaldık. Şairin, “Vicdan azabına eş, kayna kayna Sakarya, öz yurdunda garipsin, öz vatanında parya!” diye tarif ettiği torunları olduk. 

Ev bizim, vatan bizim, şehit bizim, zafer bizim ama söz onların, yetki onların, karar Masonlarındı. Rusların Karadeniz’de, Ermenilerin Doğuda, İtalyanların Akdeniz’de, Bulgarların Trakya’da, Fransızların Maraş’ta, Yunanlıların Ege ve Marmara’da, İngiliz ve tüm küffarın tam yarım milyon ordusuyla Çanakkale’de başaramadıkları ihanetleri içimizdeki bir avuç mutlu ve putlu mason azınlığın eliyle gerçekleştirdiler. 

Ama plan ve programları tutmadı. Şimdi ezanları ıslıklayarak, terör örgütleriyle kol kola girerek, algılarımızla oynayıp, toplum mühendisliği yaparak yeniden Çanakkale destanı yazmaya başlayan Türkiye’mizin maddi ve manevi sahada süper güç olmasını önlemenin gayreti içindeler. 

Çanakkale’yi geçilmez yapan “Mektebinde şahadet dersi olan bir milletin esareti yoktur” şuurunda, hayâ ve edep, ilim ve meslek sahibi dindar bir nesil yetiştirmeye bile tahammülleri yok! Dedeleri İttihat Terakki mason çeteleri de geçmişte aynı ihanetleri yapmışlar Batı hayranı nesiller yetiştirmişlerdi! 

Şimdi Seyyid Çavuşların ve Nene Hatunların torunları uyanmaya ve oyunlarını bozmaya başladı Elhamdülillah. Allah’ın (c.c) yardımıyla Çanakkale ruhu yeniden ülkemizde filizleniyor Elhamdülillah. 

Dün; bu vatanı korumak için canıyla kanıyla mücadele edenlerin torunları şimdi siyasi, iktisadi, içtimai (sosyal ve ahlaki) ve hukuki kaleleri yeniden inşa edip millet adına nöbeti devralmaya başladılar. Yoksa, Osmanlı Devleti parçalanıp yıkılmasın, kızlarımızın örtülerine namahrem eli değmesin, namuslarımız korunsun, harflerimiz kaldırılmasın ve İslam Medeniyeti Düzeni mektepten, kışladan ve hayattan kovulmasın diye savaş meydanlarında genç yaşta şehit ve gazi olan Çanakkale ve diğer cephelerdeki dedelerimizin yüzüne nasıl bakacaktık? Ve ne yüzle bakarız?  

Çanakkale şehidlerimizi ve gazilerimizi yazdıkları destanın 104. yılında rahmetle anıyoruz. Ruhları şâd olsun.Makamları Cennet olsun. Şefaatleri daim üzerimizde olsun. Gayeleri gayemiz olsun.  

Haydi!

Cennet Vatanımızı cehenneme çevirme İhanetine çanak tutanlardan kalemizi korumak için hep beraber Türkiye’mize yeniden sahip çıkmaya! 31 Mart’ta bu kez 7 düvele değil, 70 düvele tokat atmaya…

Salı Akşamı saat 20.30’da Akit TV ve Kanal 68 TV ile ortak Canlı yayın “Milli Diriliş” Programında buluşmak üzere Allah’a emanet olunuz!

Fethin sembolü Ayasofya’mızın açılması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle...

Selam, sevgi ve duayla…

  • Yorumlar 0
    OKUYUCULARIMIZIN DİKKATİNE !... Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Olay53.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0537 617 89 89