Rize'de Ali Fuat Çakmakçı Yeniden Aday

Rize'de Ali Fuat Çakmakçı Yeniden Aday
Rize  Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Fuat Çakmakçı, 25-26 Mayıs 2019 tarihinde yapılacak genel kurulda yeniden göreve talip olduğunu açıkladı.

Rize  Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı (RSMMMO) Olağan Genel Kurul Toplantısının 25-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleşeceğini hatırlatan Ali Fuat Çakmakçı, tüm meslek mensuplarını kongreye davet etti.

3 yıllık görev süresi boyunca ‘Yönetimde eşitlik, denetimde şeffaflık ve disiplinde adalet’ ilkelerinden asla taviz vermediklerini belirten RSMMMO Başkanı Ali Fuat Çakmakçı, kongrede ekibiyle birlikte yeniden göreve talip olduğunu açıkladı.

Çakmakçı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları  kaydetti: "Görevimiz boyunca her üyemize eşit mesafede davranarak karşılaştığımız konu ve olayları kişiselleştirmeden objektif bir şekilde çözüme kavuşturduk. Meslektaşlarımızın işlerini kolaylaştırmak adına bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağladık. 3 yıl boyunca tüm kurullarımız, komisyonlarımız ve ilçe temsilcilerimizle tam bir uyum içinde çalıştık.

Yönetim Kurulu olarak üstlendiğimiz görev ve sorumlulukları yerine getirmenin mutluluğu, Odamızı ve Meslektaşlarımızı hem ilimizde hem de ülke genelinde en üst düzeyde temsil etmenin huzuru içerisindeyiz. Sayıları hızla çoğalan genç meslektaşlarımızın zorlu ve uzun bir mücadele sonucunda almış oldukları mali müşavirlik belgesinin önemini ve meslek mensubu olmanın bilincini yaşatmak için Rize  SMMM Odası olarak her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. Yaptığımız Yönetim Kurulu toplantısı ile Rize  SMMM Odamızın 23.Olağan (Seçimli) Genel Kurulunun çoğunluk aranmaksızın 25 – 26 Mayıs (Cumartesi–Pazar) tarihlerinde yapılmasına karar vermiş bulunmaktayız.

Mali Müşavirlik mesleğinin geleceği, saygınlığı ve artan iş yükünün vermiş olduğu ağır sorumluluk ve diğer sorunların çözümüne katkı sağlayabilmek amacıyla 26 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Rize  Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Oda seçimlerinde aday olan tüm meslektaşlarıma başarılar diler, ekip arkadaşlarımla beraber sizlere daha iyi hizmet vermek amacı ile Oda Yönetimine yeniden aday olduğumu beyan eder, tüm meslektaşlarımızın mesleğimizin hak ettiği değere ulaşması için desteğini bekler saygılar sunarım.

Birlik, beraberlik ve dayanışma ile gerçekleştireceğimiz Olağan Genel Kurulumuzun ülkemize, mesleğimize ve meslek mensuplarımıza hayırlı olmasını dilerim."

rize--serbest-muhasebeciler.jpg