Kostantıniyye’ye hayır! İstanbul’a evet!

Fethi Mübin’in 570. yılında Cihan Sultanı Fatih Muhammed Han ve Şanlı Ordusunu rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyoruz! Ruhları şad olsun! Amiin.

Fatih ve kurmaylarının olağanüstü maddi tedbirleri ile beraber Akşemseddin, Molla Gürani, Molla Hüsrev gibi diğer muhlis alimlerin öncülüğündeki manevi tedbirlerle ahlaki bir toplumun oluşturulması, fetihlerde ve her şeyde başarının olmazsa olmaz şartlarıdır!

Cahiliyye karanlığı çağını kapayıp, aydınlık çağını İslam Medeniyyetiyle açan ecdadımızı tanımayan, tanımadığı için sevmeyen ve hatta düşman olan bir neslin ne Fatih’i ve ne de fethi anlaması mümkün değildir! Ve yeni fetih kapılarını açmak asla mümkün değildir!

Kızıl Elma hayalini gerçekleştirmekte mümkün değildir!

Yokluğumuzdan yararlanarak çıkardıkları cihan harpleriyle dünyayı kan gölüne çeviren emperyalist ülkeler cani ecdadıyla ve kanlı tarihiyle övünen nesiller yetiştirmeyi başarırken; iktidarı silahla gasb eden mandacı, gavur aşığı ve batı uşağı zihniyet tam bir asırdır şerefli ecdadından ve şanlı tarihinden utanç duyan nesiller yetiştirtmek için mücadeleye halen devam ediyorlar!

Silahlı darbelerle, açık oy gizli tasnif saltanatıyla ele geçirdikleri zorba iktidarlarıyla yetiştirdikleri ve yalan tarihle ve iftiralarla aldattıkları nesillerle şimdi sandık darbesine hazırlanıyorlar!

Kardeşlerim!

Anadolu kapılarını bizlere açan Sultan Alparslan ve ordusunun, Allahımızın yardımıyla başardığı ve kökleri Bedir’e, Hayber’e dayanan övünç ve hamd kaynağımız fetihlerden biri olan 1071 Malazgirt Zaferini iktidara namzet CHP zihniyetinin kutladıklarını hiç duydunuz mu?!

Kostantıniyye’yi İstanbul (İslambol)’a çeviren 29 Mayıs 1453 zaferini iktidara namzet CHP zihniyetinin kutladıklarını hiç duydunuz mu?!

Daim Bedr’in Aslanlarının yolunda olan ecdadımızın, tam 253 bin şehidle vatamızı ve cihan devletimizi korumak için “Çanakkele Geçilmez!” zaferi olan 18 Mart 1915 Zafer Bayramımızı İktidara namzet CHP zihniyetinin görkemli bir şekilde kutladığını hiç duydunuz mu?

Ama Çanakkele’de dedelerimizin katilleri Anzaklı canilerin acılarını her sene şehidlerimizin kefensiz yattığı Çanakkale’de paylaşan, “Zulüm 1453’te başladı” diyebilen, kin nefret ve düşmanlığından koca cihan sultanı Fatih’in şahs-ı manevisine hakaretler eden, dedelerimizin denize döktüğü yunanlı düşmanlarımızın isimlerini can memleketimin caddelerine vermekten utanmayıp kıvanç duyan birtakım köksüz ve ebter, ittihad postuna bürünmüş sebataist ve masonik zihniyetlere nasıl oy verebiliriz nasıl?

Can kardeşlerim!

Milli Şairimizin;

“Varsa şayet, söyleyin, bir parçacık insafınız:

Böyle kansız mıydı -haşa- kahraman ecdadınız?

Böyle düşmüş müydü herkes ayrılık sevdasına?

Benzeyip şirazesiz bir mushafın eczasına…“ şeklinde ettiği feryadlarına feryad katacak ve torunlarımızın yarın bizi ‘’ya veyl’’ diyerek anmasına sebebiyet verecek CHP zihniyetini destekleyecek adımları atmaya tevessül ederken bir kez daha akl-ı selimle düşünelim lütfen!

Sevgili Resulümüz Eşsiz Önderimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimizin övgüsüne mazhar olmuş Sultan Fatih Efendimizin fethettiği Bizans’ın merkezi Kostantıniyye’yi, İstanbul’a çevirdiği emanetine sakın ihanet etmeyelim!

Anadolu’nun Fatihi Sultan Alparslan’ın torunlarıyla Kudüs’ü Şerif’in Fatihi Sultan Selahaddin Eyyubi’nin torunları yeniden el ele vermeli ve KOSTANTINİYYE’YE HAYIR! İSTANBUL’A EVET! demeliyiz!

İlerde “oyy anam oyyy” dememek için namusumuz ve şerefimiz olan helal oyumuzla hepimizin vatanı olan; Anadolumuz’u, mavi vatanımızı, gök vatan ve siber vatanımızı yeniden Tayyib Kaptanımıza emanet etmeliyiz!

Allahım!

28 Mayıs’ta, Tapınak Şövalyelerine matem, Fatih’in Çocuklarına sevinç lütfeyle!

28 Mayıs gününü, 31 Mayıs 2010 yılında kahpe siyonistlerin açık denizlerde saldırı düzenlediği Mavi Marmara gemimizin 10 şehidinin, mücadeleleriyle destanlaşan Filistinlilerin ve Mazlum Doğu Türkistanlıların hesabının sorulacağı günlerin acilen vesilesi olmasını nasip eyle!

29 Mayıs’ta İstanbul’un fethinin 570. yılına; bayram coşkusunun katlanarak arttığı, kalbimizde tevhid, dilimizde hamd ve şükürlerle girmeyi nasip eyle.

Aminn!

Nefsimizde, ailemizde ve ülkemizde “İslam Sözleşmesi”nin uygulanması, Mescid-i Aksa’mızın, Osmanlıcamızın özgürlüğü, tatil olması dileğiyle...

Selâm, sevgi ve duayla...

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
OKUYUCULARIMIZIN DİKKATİNE !... Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
1 Yorum
Şevki YILMAZ Arşivi