• BIST 1.198
  • Altın 484,892
  • Dolar 7,9168
  • Euro 9,3577
  • Rize 19 °C

Derebeyleriyle darbeler!

Şevki YILMAZ

Maddi ve manevi sahada güçlü, yeniden büyük Türkiye’nin oluşumunda büyük emeği bulunanlardan, merhum ve mağfur Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Hocamızı vefatının 5. yılında rahmetle ve saygıyla anıyoruz. Makam-ı âli, kabri nur olsun.

Dünyanın barış köprüsünün kilit taşı ismiyle müsemma Anadolumuz korunması çok zor olan bir vatandır. Ve bizim için son vatandır Anadolu!

Başkentlerin Başkenti Mekke-i Mükerreme’den sonra insanlığın ikinci hicret merkezidir Anadolu!

Azgın, sapkın, isyankâr, zalim toplumları helak eden meşhur Nuh Tufanının bitiş noktasıdır. Sadece Allah’a inanan, salih müminleri taşıyan gemisinin oturduğu Cudi Dağı ve Hz. Nuh (a.s)’ın yaşadığı ve vefat ettiği Cizre’yi bağrında barındıran yerdir Anadolu!

Tüm kıtalardaki ülkelerin ana ocağıdır Anadolu! 

Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimizin teşviki sayesinde 1071 Malazgirt Zaferi’yle açılan Anadolu kapılarında bin yıl dünyanın barış köprüsünün kilit taşı olduk!

Hasetten, ırkçılıktan ve mezhepçilikten beslenen kardeş kavgaları ve bizden gözükerek gözümüzü oyan leş kargaları piyonlar yüzünden Anadolu’muz zaman zaman işgale uğradı. Zaman zaman Derebeylerin ve gezici yeniçerilerin ayaklanmalarına sahne oldu. 

Ve neticede, kilit taşımız hilafet (Dünya Liderliği) müessesini söküp, barış köprüsünü yıktılar!

Yüz yıldır Anadolu’yla beraber tüm kıtalar; garip, öksüz ve mazlumların feryad ve figanıyla doldu!

Anadolu’nun bağrında yeniden kurulan genç Türkiye’mizin yenilmesini ve tarihten silinmesini planlayan Haç-Nifak-Siyonist şeytan ittifakı içimizdeki sivil ve sivri derebeylerine 90 yılda tam 8 post ve dost modern darbe yaptırttılar! Ve böylece 100 yıldır savaşmayan şanslı ülkemizi 70 yıl evvel ve halen savaşan yenilmiş yakılmış batık batı ülkelerine muhtaç ettiler! Osmanlı torunlarını Haçlı ülkelerin sokaklarını süpüren köle işçileri yaptılar! 

Bir avuç mutlu ve putlu azınlığın elindeki günümüz kırk haramileri Tekelci Sermaye, dönmelerin kontrolündeki kan ve gözyaşıyla beslenen iri medya, hukuk ve adaletten nasipsiz siyasallaşmış bir kısım yargı, kapkara cübbeli öğretim üyelerinin oluşturduğubazı üniversiteler, çalışanların alın terleri üzerinde derebeyliklerini kuran nice sendika, halkımızın desteğinden umudunu kesmiş Meclisteki siyasi muhalefet(!), “Dini biz temsil ediyoruz” mikrobuyla hastalattıkları aklı donmuş insanları din adına kullananaynı paraleldeki Mehdi bezirgânları ve ordumuzun içinde aldatılmış bir avuç cunta sekizgenleri, tüm darbelerin müteahhitleri ve taşeronlarıdır! 

İşte, Roma ve Tel Aviv’in Haçlı Siyonist patronlarının talimatlarıyla ülkemizin güçlenmesini ve yükselmesini önlemek gayesiyle yaptırtılan masonik darbelerin yani ihtilallerin 6.’sı  28 Şubat darbesidir!

Ve geçmişte olduğu gibi içimizdeki Derebeylerin ve Yeniçerilerin halkın seçtiği milli iktidarlara karşı ayaklanmasıdır!

Tüm bu çetelerin ihanet sevinçleri kısa zamanda kursaklarında kaldı! Allah’ın kudret tokadı ve milletimizin sandıktaki demir yumruklarıyla din, vatan ve millet düşmanı darbeciler hep yenildiler, yıkıldılar ve silindiler.

Çünkü burası Anadolu! 

Yani bu ülkede, din, vatan ve namus uğruna canını feda edecek evlatları yetiştiren analar dolu(!) analar bol(!) 

Ve bu ülkeyi ve dünyayı yönetecek insanlığın anası liderlerle dolu Anadolu!

Halkın seçtiği nice liderleri darağaçlarında astılar! Kimilerini sürgüne gönderdiler! Kimilerini zindanlara mahkûm ettiler! Kimilerini muhtar bile olamayacak şekilde siyasi yasaklı yaptılar!

Arapça’da imam kelimesi, umm (ana) kökünden gelir! Çocukların anasına Umm, insanlığın anasına İmam nedir! Anadolu, İmamdolu! Yani analar, yani yeniden dirilişi sağlayacak liderler bol manasına gelir! 

Bir ana ölse, bin ana lider gelir! 

Çünkü! Rahmani hareketlerde liderler kevser! Şeytani hareketlerde lider ebterdir. Kısırdır!

İtler ürüyecek ve bu kervan, Hakk’ın hâkimiyeti, halkın huzuru ve mazlumların kurtuluşu uğruna kıyamete kadar yürüyecek inşallah!

Allah (c.c), tüm darbelerin mağdurlarına, mazlumlarına, şehid ve gazilerine rahmet, ihtilallerin Derebeylerine ve Yeniçeri piyonlarına lanet etsin.

Anaları dolu bu vatana bizi varisçi kılan ve hiçbir zaman sahipsiz bırakmayan Allah’a hamd ediyoruz. Vesile olan ecdadımızı da rahmetle ve minnetle anıyoruz.

Anadolu’muzda, analarından Er doğanlar ve  Er bakanlar hiç eksik olmasın inşallah!

Selam, sevgi ve duayla.

  • Yorumlar 0
    OKUYUCULARIMIZIN DİKKATİNE !... Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Olay53.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0537 617 89 89