• BIST 1.205
  • Altın 481,660
  • Dolar 7,8800
  • Euro 9,2849
  • Rize 17 °C

Planlar, planlarla!

Şevki YILMAZ

Allah (c.c), Mü’minlere kurulan Küfür, Nifak, Şirk, Şıkak (düşmanlık), Zulüm, İrtidat ve Sapıklık tuzaklarını, Mü’minlere emanet ettiği Kur’an-ı Kerim’deki İlahi Planlarıyla bozmaktadır!

Evet! Kur’an-ı Kerim; zalimlerin, hainlerin, Kâfirlerin ve Münafıkların oyunlarını bozan, planlarını dağıtan, tuzaklarını yıkan, kuyu kazanları kazdığı kuyuya düşürten ve aramızdaki ihtilafları rahmete dönüştüren İlahi Planlarla dolu bir Ana Hayat Yasamız, Müminlere Şifa ve Rahmet, Zalimlere zahmet ve hüsran sunan tek İlahi Anayasamızdır! 

Öncelikle, İran ve Lübnan Hizbulfitnesi ile DAEŞ; yani namı diğer IŞİD (Irak Şam İblisi Devlet), DHKPC, PKK ve PYD vb. Şeytani nifak tuzaklarına düşmüş zavallı gençlerimize üzülüyor, acıyoruz. Bir an evvel uyanmaları ve o şeytani tuzaklardan İlahi Planla kurtulmaları için daim dua ediyoruz!

Müslüman kardeşlerinin canını akıtmayı ve onları yurtlarından çıkartmayı cihad zanneden bu zavallıları, dinimizi istismar ederek tuzağına düşürenlerin oyunlarını Allah’ın (cc) “Müminler kardeştir! Mümin kardeşlerinizin arasında barışı sağlayınız! (Hücurat S.)” İlahi Planıylabozmalıyız!

Baş terörist Siyonist İsrail’le savaşacağına; Hamas ve direnişin evlatları Kassam ile uğraşmayı,  Zalim, Hain Esad ve aveneleri varken; Özgür Suriye Ordusu ile savaşmayı cihad zanneden bu zavallıları aldatan İsrail’in gardiyanları Mehdi Bezirgânlarının nifak oyunlarını da Allah’ın “Hakkında detaylı bilgi sahibi olmadığın yerde durma!” İlahi Planıylabozmalıyız!

Kürtçülük davasıyla ortaya çıkıp, Müslüman Kürt halkını öldüren ve hayatta kalanları da köylerinden, kasabalarından ve şehirlerinden büyük şehirlerin varoşlarına göçe mecbur eden PKK Ermeni Terör örgütünün ırkçılık tuzağını da Allah Celle Celaluh’un “Ey Müminler! Ümmet olunuz.. Zalimlere meyletmeyiniz! Yoksa sizi Cehennem ateşi kaplar!” İlahi Planıyla bozmalıyız!

Akıllarını birilerine ipotek ederek Hak ile Batılı birbirine karıştıran, Masonların yanında yer almayı kendilerine meslek edinen bazı cemaat, tarikat ve meşrep taraftarı zavallı kardeşlerimizi aldatanların oyunlarını Allah-u Azimuşşan’ın “Ey Resulüm! Zatıma yemin olsun ki; O müminler, aralarındaki İhtilaf konularında Seni Hakem tayin etmedikçe ve verdiğin karara gönül rızasıyla teslim olmadıkça Onlar asla Mümin olamazlar! (Bakara S.99)İlahi Planıyla bozmalıyız!

Ahıska, Arakan, Doğu Türkistan, Yemen ve diğer mazlum ülke halkları bir asırdır kan ağlarken, birliğimizi, gücümüzü dağıtmak için emperyalist ülkelere taşeronluk yapanların daoyunlarını Allah-u Teala’nın “Kur’an-ı Kerim’in emir ve yasaklarına hep beraber sarılınız! Ayrılığa düşmeyiniz! Sonra İktidar rüzgârınız ve gücünüz gider!” İlahi Planıyla bozmalıyız!

Dağınıklığımızdan ve güçsüzlüğümüzden bir asırdır Yeryüzünde terör estiren Emperyalist Siyonist ve Haçlı güçlerin Maddi ve Kültürel silaha dayanan işgal ve sömürü oyunlarını, Kadir-i Mutlak Allah’ımızın “Düşmanlarınızın saldırılarına karşı, Devlet-Millet işbirliğiyle gücünüz yettiği kadar maddi, manevi ve kültürel savunma silahlarından caydırıcı kuvvet hazırlayınız!” ”Ey İman edenler mazlumların kurtuluşu için şart olan Yeryüzü İktidarını ele geçirmek için, sizin gibi olan Devlet Başkanınızın etrafında Malınızla, Makamınızla ve Canınızla Allah yolunda hakkıyla Cihad ediniz” İlahi Planıyla bozmalıyız!

Hayvanların bile asla yapmadığı cinsi sapıklık ve uyuşturucu tuzaklarını Erham’ur Rahimin olan Rabb’imizin “O cinsi sapık ve Hak yoldan çıkmış kavimlere, yok edilerek helak edilen Lut’un sapık kavmini hatırlat” İlahi Planıyla bozmalıyız!

Nefsimizin, Şeytan’ın vesvesesiyle bize kurduğu yalan, gıybet, faiz, zina, kumar, içki, haset mal ve makam hırsları gibi haram tuzaklarını da Vedud olan Allah’ın “Ey İman edenler! Nefsinizi, neslinizi ve ehlinizi yakıtı taşlar ve İnsanlar olan Cehennem ateşinden koruyunuz!” “Nefsimi kötülüklerden koruyamıyorum. Çünkü nefis, Rabbımın merhamet ettikleri dışındakilere hep kötülüğü emreder!” “Dikkat ediniz! Kalpler ancak Allah’ı anmak O’nu sevmek ve O’nun talimatlarına uymakla huzur bulur!” İlahi Planıyla bozmalıyız!

Türkiye’mizin Önderliğinde oluşmakta olan Siyasi, İktisadi ve Kültürel İslami Birliğin güçlendirilmesiyle, bütün Şeytani, Şer Planları Rahmani, İlahi Planlarıyla bozmakta olan Allah’ımıza sonsuz hamd olsun. Ve Baş Öğretmenimiz, Örneğimiz, Eşsiz Önderimiz ve Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize ve izinden gidenlere salat ve selam olsun.

Selâm, sevgi ve duayla,

  • Yorumlar 0
    OKUYUCULARIMIZIN DİKKATİNE !... Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Olay53.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0537 617 89 89