• BIST 1.208
 • Altın 483,891
 • Dolar 7,8797
 • Euro 9,2903
 • Rize 20 °C

Selanik’li Çatı’ya dikkat!

Şevki YILMAZ

Bismillahirrahmanirrahim

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah (c.c)’ın, Dinimiz İslam’a savaş açanları rezil ettiği acı durumlarına bakıp Rabb’ımıza sonsuz şükür ve hamd ediyoruz.

Yıllar önce sohbetlerimizde “İktidara geldiğimizde Din ve mukaddesat düşmanı C.H.P münafıklaşacak!” diyorduk!. Çünkü iki kutuptan oluşan ama aynı merkezin eliyle kurulan Türk Ocağı ve Halk Fırkası ‘’ikizler’’, İttihat ve Terakki adıyla Selanik’te Osmanlı Devletini yıkmak için kurdurulmuş nifak ve isyan ocağıydılar.

Bugün kurulduğu sanılan Çatı aslında yüz yıl evvel Selanik’te Rum, Ermeni ve Yahudi dönmeleri Sebataistlerin eliyle Devletimizi yıkmak için oluşturulmuştu.

Selanik’te Yahudi Haham’ının oğlu Moiz Kohen, Tekin Alp sahte ismini kullanarak İttihat ve Terakki ismiyle İhanet Ocaklarının Çatı’sının temellerini atmışlardı.

Selanik’te teşkilatın gençlik kolu başkanı Ziya Gökalp ve Mahmut Esat Bozkurt gibiler; Celaller, Cemaller, Kemaller, Mithatlar el ele vererek Bizans adına Cihan Devletimize savaş açtılar! Hem de bugün yaptıkları gibi, Yüce Dinimiz İslam’ı alet ederek.“Din elden gidiyor! Şeriat isteriz” sloganlarıyla bazı Şeyhleri, Âlimleri ve halkı aldattılar! Bu münafıklar, Sultan Abdülhamid’i İktidardan alıp Selanik’e mahkûm ettirerek Osmanlı Devletimizi yıkmayı başardılar!

Genç Türkiye devletini kurarken de tekrar Türk Ocakları ve Halk fırkası etrafında Çatı’laşıp münafıklaştılar! Sevmedikleri sarıklı, cüppeli hocaların eşliğinde Hacı Bayram Camiinde Cuma namazından sonra dualarla Ankara meclisini açanlar yine bunlardı.

İlk meclisin başkanlık duvarına Osmanlıca “Egemenlik kayıtsız ve şartsız Allah’ındır” levhasını astılar. Ve kabul edilen İlk Anayasaya “Devletin Dini İslam’dır” yazdırdılar.

Sonra, gücü ele geçirince bu Çatı, göstermelik olarak birbirlerine muhalifmiş görüntüsü verilerek ikiye ayrıldı. Biri halkımızı ve tabanın samimi insanlarını aldatmak için “Kanımız aksa zafer İslam’ın” sloganıyla bu çatının sağ direği olurken, diğeri ise açık ve net, küfrünü gizleme gereği bile duymadan çatının sol direği olarak şirkini ve zulmünü kustu!

Medeniyetimize, İslam’ın Medeni, Cezai, Ticari Hukukuna, her türlü örf ve adetlerimize “Laiklik elden gidiyor, irtica var” naralarıyla savaş açtılar!

İkinci Anayasa hazırlanırken ilk hükümetin İktisat Bakanı ve Türk Ocaklarının kurucularından Mahmut Esat Bozkurt eliyle  “Türkiye Devletinin Dini Hıristiyanlık olmalıdır” diye kanun teklifi verecek kadar cürette bulundular ve alçaklaştılar!

Şair’ in “Bak bize bir nazar oldu. Cuma’mız Pazar oldu. Ne olduysa hep azar azar oldu!” dediği gibi İslami ilkeleri yavaş yavaş kanlı devrimleriyle, devirdiler!

Halkımızı cahil bırakmak için harflerimizle beraber Âlimlerimizi de idam ettiler.

Önce nifaklaşıp, sonra inkârlaşıp zalimleşen Siyonist Çatı Hareketi, Ülkemizi maddi ve manevi her sahada çökertti. Osmanlı torunlarını Avrupa’ya işçi olarak gönderecek kadar hainleştiler.

Bütün bu derin oyunlara rağmen milletimiz hiçbir dönem pes etmedi. Kendi içinden Adnanları, Necmeddinleri, Turgutları, Abdullahları, Alileri, Tayyib ve benzerlerini yetiştirmeyi başardı elhamdülillah.

Türkiye gemisi gerçek kaptanlarına kavuşunca, yüz yıl evvel beraber kurdukları çakallar sofrası Çatı’yı yeniden oluşturdular!

Dün, İrtica ve laiklik maskesiyle saldırdıkları değerlere, bugün, halkımızı aldatmak için şimdi rol gereği sahiplenme yarışına girdiler. Dün diplomasını dahi kabul etmediği Ezher’liyi Çatı adayı diye içlerine alarak, öfkelerinden parmaklarını ısırarak ilan etmeye mecbur kaldılar!

Selanik merkezli ve zihniyetli bir aklın oluşturduğu iki parti, kendi içlerinden tarif ettikleri ”Dürüst, demokrat, hem laik, hem Müslüman ve her kesimin kabulleneceği bir Cumhurbaşkanı adayı” bulamayınca yine yıllarca saldırdıkları ‘’mürtecilerden (!)’’ birini aday yapma komikliğine ve acizliğine düştüler. Bir insanın, hem laik ve hem Müslüman olamayacağı gerçeğini bilmeyecek kadar Echeleddin’leştiler!

Ama milletimiz bu sefer Masonik Çatı’yı tanıdı. Sultan Abdülhamid’i tahttan indiren Çatı’nın çete dedelerinden intikamını, Tayyib kardeşimizin eliyle almaya karar verdi elhamdülillah!

Masonik Çatı, halkımızı aldatmaya yüz yıl evvel nifakla başladı! Sonra zalimleşip kâfirleşti.

Ve sonunda iktidardan düşünce tekrar münafıklaştı.

Yeni planları olan AK teşkilatını ele geçiremezlerse veya bölmeyi başaramazlarsa(!) nifaklarıyla çökecekler inşallah!

Allah, bu çetin, mayınlı ve yılanlı yolda Tayyib kardeşimizin, sadık ekibinin ve Milletimizin yar ve yardımcısı olsun. Selam ve duayla...

 • Yorumlar 3
  OKUYUCULARIMIZIN DİKKATİNE !... Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
  Yazarın Diğer Yazıları
  Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Olay53.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0537 617 89 89