• BIST 1.116
  • Altın 453,379
  • Dolar 7,2783
  • Euro 8,5643
  • Rize 28 °C

"Taşları bağladılar, köpekleri saldılar!"

Şevki YILMAZ

Yaratıcımız, yaşatıcımız ve yöneticimiz Allah (c.c)

Yaratıcımız, yaşatıcımız ve yöneticimiz Allah (c.c)'ın ilkesi olan İslam Düzenine baş kaldıran baş terörist Deccalların ve yandaşlarının yıllarca evvel ektiklerinin acı neticelerini milletçe tatmaya devam ediyoruz! İslam Medeniyetimizin harflerine, hukukuna ve tüm değerlerine açılan savaş; imani, ameli ve ahlaki çöküşle neticelendi. İmanlı dindar nesil yetiştirmek için çalışan vatansever kişi ve grublara; "irtica geliyor! Laiklik elden gidiyor!" yalan ve ihanetleriyle saldıran bu hain çevrelerin ihanetlerinin bedelini milletçe ödemeye devam ediyoruz. Nefsine, ailesine ve ülkesine zararlı nesil yetiştirmeyi hedefleyen bu masonik, sabataist burjuva sınıfının şimdilik(!) hedefine varmasının sonuçlarını üzülerek yaşıyoruz.

"Ey akıl sahipleri (devletin uygulayacağı) kısas hükmünde (ferd, aile ve toplum için ) hayat vardır... (Bakara:179)" "Allah ve Resulüne savaş açanların, (yol keserek silahlı terör eylemi yaparak) yeryüzünü ifsad etmek için koşuşanların cezası; (devlet tarafından) öldürülmeleri veya asılmaları yahut sağ elleri ile sol ayaklarının kesilmesi yahut da bulundukları yerden sürülmelerinden başka bir şey olmaz. Bu onların dünyadaki rüsvaylığıdır. Âhirette ise onlara başkaca müthiş bir ceza vardır. Ancak kendilerini (teröristleri) ele geçirmenizden önce tövbe edenler, bu hükmün dışındadır. Biliniz ki Allah gafurdur, rahimdir (affı ve merhameti boldur) (Maide S.33-34)Ayeti Kerimelerin ışığındaki İlahi Hukuk yürülükten kaldıralı tüm dünyada hayatımız memat oldu.

Yaşantımız zindan oldu. Dul ve öksüzler çaresiz oldu. Dilhun oldu. Allah'ın la'neti, gadabı ve yetimlerin ahı tam yüz yıldır İslami Eğitim sistemini ve İslam Ceza Hukukunu yürürlükten kaldıranların üzerine yağmaya devam ediyor. Sarhoş ve esrarkeş kafayla yapılan Avrupa kanunlarını, Allah'ın (cc) ilkesi İslam Hukukuna tercih edenlerin söndürttüğü ocaklara yenileri eklenmeye devam ediyor. Laiklik adı altında dinden ve dini değerlerden uzak bir eğitim sisteminin, bataklığının ürettiği silahlı sirvisinekler can almaya, cananları ağlatmaya devam ediyor. Kısaca "Taşları bağladılar, köpekleri saldılar!" gerçeğini acı bir şekilde yaşıyoruz.

Bu gözyaşlarının sevince, matemlerin bayrama dönmesini istiyorsak düşmanlığın yerini barış ve kardeşliğin almasını istiyorsak ve terörün her çeşidinden bir an evvel kurtulmak istiyorsak tek çaremiz; Şimdi artık çareyi çaresizlerde değil, çaresizlerin çaresinde arama vaktidir! Şimdi; her şeyimizle, her yönümüzle Allah'a ve ilkesi İslam'a dönme vaktidir! Şimdi; Allah'ın (cc) kullarının kurtuluşu ve mutluluğu için gönderdiği sağlam ve kopmaz ipi Kur'an-ı Kerim'i hayat yasası yapma vaktidir! Şimdi; önce Dinimizin ana kaynağı Kur'an-ı Kerim'i anlayarak okuyan, severek Yaratıcımız Allah'a (cc) inanan ve İslam ilkelerini yaşayan ve yaşadığını tüm insanlığa çekinmeden sabırla yayan ve bu uğurda gerektiğinde şahadete hazır namaz, zekat ve cihad şuurunda dindar nesiller yetiştirme vaktidir! Şimdi; terörün her çeşidine karşı korkmadan, paniklemeden ve gevşemeden beraberce yardımlaşma vaktidir! Şimdi; terörün meclisteki vekillerinin dokunulmazlığını kaldırıp ağlayan şehid analarını teselli etme vaktidir!

Şimdi; 12 Eylül 1980 öncesi iktidarı devirmek için tezgahlanan ve şimdi yeniden tekrarlanan bu terör oyununu anlama ve bozma vaktidir! Şimdi; Türküyle, Kürdüyle, Lazıyla, Çerkeziyle, Abazasıyla, Gürcüsüyle, Arnavutuyla, Pomağıyla, Arabı ve Acemiyle tüm millet olarak ülkemizin bölünmez bütünlüğüne ümmet şuuruyla sahip çıkma vaktidir! Şimdi; samimi olan vatansever ilim önderleriyle, tarikat, cemaat ve aşiret liderleriyle, sivil ve siyasi kadrolarla bir araya gelip terörün her çeşidine karşı istişare etme, dayanışma ve tedbir alma vaktidir!

Ama vakit geçmeden, ateş bacayı sarmadan, içimizdeki hainlere siyonist İsrail ve işbirlikçileri adına vatan gemimizi deldirtmeden kardeş olup birlik olalım. Ve derin Ergenokon çetelerinin terör yoluyla halkımızı aldatarak yıkmak istedikleri iktidara desteğe devam edelim. "Ey Rabbimiz! Bize zorluklara tahammül gücü bağışla. Adımlarımızı sağlam kıl. Hak ve hakikati inkar edenlere karşı bize yardım et! (Bakara S.250)" Amin

  • Yorumlar 0
    OKUYUCULARIMIZIN DİKKATİNE !... Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Olay53.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0537 617 89 89